Dziś: wtorek, 23 lipca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

A jednak, sprawca alarmu bombowego w Prudniku zatrzymany

Prudnicka Powiatowa Komenda Policji poinformowała, że został zatrzymany sprawca, który w czwartek 17 sierpnia wywołał alarm bombowy w szpitalu w Prudniku.

Tekst w archiwum

Spalona stodoła

Strażacy nie narzekają na brak pracy

Z pewnością w ostatnich dnia nasi strażacy nie mieli co narzekać na brak pracy. Już na początku września po godzinie 2 w nocy zostali wezwani do pożaru jednej ze stodół mieszczących się na ulicy Ogrodowej.

Tekst w archiwum

Mecz

To był piękny mecz z 4 bramkami dla naszych

Każdy, kto w niedzielę 28 sierpnia 2005 wybrał się nie boisko sportowe w naszej miejscowości z pewnością nie żałował Na godzinę 15 zaplanowano mecz drugiej kolejki A klasy pomiędzy LKS Racławią, a LKS Walce.

Tekst w archiwum

Wyniki oraz aktualna tabela klasy A

Dostępna jest już zaktualizowana tabela wyników klasy A oraz pełny komplet wyników z drugiej kolejki sezonu.

Tekst w archiwum

Tabela klasy A oraz wyniki już dostępne

Udostępniliśmy wszystkie wyniki piłkarskiej klasy A okręgu, w którym gra LKS Racłavia wraz z tabelą rozgrywek oraz pełnym terminarzem rundy jesiennej.

Tekst w archiwum

Na otwarcie sezonu nasi zremisowali

W pierwszym meczu nowego sezonu pomiędzy LKS Racłavią, a LZS Pawłowiczki padł remis 1-1. Mecz nie należał do ciekawych, a przez większą część gry wiało niestety nudą.

Tekst w archiwum

Raclawice.NET

Raclawice.NET