Dziś: wtorek, 23 lipca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Polecane książki związane z parafią i kościołem w Racławicach Śląskich

Szczególnie polecamy książki drukowane oraz cyfrowe wydania eBooków, które prezentują historię parafii w Racławicach Śląskich.
Okładka

Nie możemy zapomnieć. Opowieść o księdzu Grzegorzu Turczynie

Rodzaj: książka

Liczba stron: 116

Dostępna do kupienia: Tak, w sklepie on-line

Ta książka to opowieść o wybitnym duszpasterzu, który w 1997 roku trafił do Racławic Śląskich i pracował w tej parafii przez ćwierć wieku. Chcemy, aby pamięć o nim przetrwała jak najdłużej, a książka to idealny sposób, aby tak właśnie się stało.


Okładka

eBook: Nie możemy zapomnieć. Opowieść o księdzu Grzegorzu Turczynie

Rodzaj: ebook,pdf

Liczba stron: 116

Dostępna do kupienia: Tak, w sklepie on-line

Ta książka to opowieść o wybitnym duszpasterzu, który w 1997 roku trafił do Racławic Śląskich i pracował w tej parafii przez ćwierć wieku. Chcemy, aby pamięć o nim przetrwała jak najdłużej, a książka to idealny sposób, aby tak właśnie się stało. Wydanie cyfrowe w formacie pdf (eBook).


Okładka

eBook: Matka Boska Buszczecka na racławickim tronie

Rodzaj: ebook,pdf

Liczba stron: 74

Dostępna do kupienia: Tak, w sklepie on-line

Wersja elektroniczna (format PDF). Książka opisująca dzieje parafii w Racławicach Śląskich. Opisuje losy przywiezienia do Racławic Śląskich łaskami słynącego obrazu Matki Boskiej Buszczeckiej z Buszcza (dziś Ukraina). Opisuje kult maryjny w Racławicach Śląskich oraz przedstawia dzieje parafii w Buszczu.


Pełna oferta wszystkich książek i eBooków dostępna jest w naszym sklepie on-line, który znajdziesz na stronie: www.inspiracyjnyszop.pl. Wszystkie eBooki otrzymasz natychmiast po wykonaniu zamówienia (link do pobrania otrzymasz automatycznie na e-mail). Wszystkie książki drukowane i kalendarze wysyłamy zwykle jeszcze tego samego dnia po wykonaniu zamówienia (lub następnego pierwszego dnia roboczego jak np. zamawiasz w niedzielę lub święto).

Raclawice.NET

Raclawice.NET