Dziś: piątek, 1 marca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Kalendarz Kolej Podsudecka 2019 w sprzedaży

Można już kupić nowiutkie, piękne kalendarze kolejowe na 2019 rok.

Kalendarz Kolej Podsudecka 2019 na rok zawiera 12 pięknych zdjęć wykonanych na naszej linii kolejowej. Nowością jest kalendarium faz księżyca oraz informacje o ważnych dniach roku: Dzień Ojca, Matki, Babci, Dziadka i wiele nietypowych świąt. Zero reklam, sponsorów itp. Tylko kolej, tylko piękne zdjęcia i czytelne kalendarium.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Kalendarze OSP

Kupując kalendarz, pomagasz naszym strażakom

Tradycją jest że w okresie przedświątecznym strażacy wędrują od drzwi do drzwi oferując kalendarz strażacki. W tym roku nie będzie inaczej, jednakże zmienia się cel.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Kalendarze Kolej Podsudecka 2020 już w sprzedaży.

Piękne zdjęcia pociągów i tylko pociągów. Tylko fotografie z okolic naszej linii kolejowej. Piękne wydanie, wysoka jakość.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Można już kupić Kalendarz Kolej Podsudecka 2017

Prawie z Dniem Kolejarza zbiegł się początek sprzedaży pięknego kalendarza kolejowego na 2017. W środku najpiękniejsze zdjęcia wykonane na naszej linii kolejowej.

Tekst w archiwum

Kalendarz

Nowe i piękne kalendarze kolejowe wkrótce trafią do sprzedaży

Cieszącą się ogromną popularnością kalendarze Kolej Podsudecka (tym razem na rok 2014) już niedługo trafią do sprzedaży internetowej. Jak zwykle w naszym wydawnictwie nie mogło zabraknąć fotografii z Racławic Śląskich.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Kalendarz strażacki na rok 2011 jest gotowy

Wzorem lat poprzednich wydany został dwustronny kalendarz strażacki, na którym zamieszczono zdjęcia naszych strażaków ochotników.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET