Dziś: poniedziałek, 24 czerwca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Racławicka Pętla Przygraniczna odwołana

Z przykrością zawiadamiamy, że tegoroczna edycja pieszej/turystycznej imprezy w Racławicach Śląskich, planowana na sobotę 10 sierpnia, została odwołana.

Niestety nasz partner, Stowarzyszenie Krótkofalowców Pogórza Opawskiego, w tym samym terminie organizuje podobną imprezę w gminie Branice. Sami nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć tak fajnego i profesjonalnego pikniku turystycznego jak w latach ubiegłych oraz uruchomić punktów kontrolnych.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Na szlaku

Imprezy do zaliczenia na piechotę

Jak wielokrotnie zaznaczaliśmy, sezon turystyczny nigdy się nie kończy. Jednak to maj jest okresem, w którym najczęściej rozpoczynamy czas maszerowania po szlakach. Nasz przewodnik zaproponuje Wam ciekawe imprezy planowane w najbliższym czasie.

Tekst w archiwum

Trasa turystyczna

Trasa turystyczna w Racławicach Śląskich

Czy zauważyliście już na słupach lub różnych elementach znaki trasy turystyczne? To białe kwadraty z paskiem w kolorze niebieskim.

Tekst w archiwum

Rajd Pieszy

Zapraszamy do Włodzienina

Jutro (sobota) Stowarzyszenie Krótkofalowców Pogórza Opawskiego organizuje tam ciekawy rajd pieszy.

Tekst w archiwum

Góry

Małe i duże maratony górskie w tym roku - zobacz kalendarium

Sezon maratonów górskich dopiero przed nami. Warto już teraz sprawdzić kiedy i w jakie dni przypadają najciekawsze w regionie imprezy, zwłaszcza maraton z Prudnika na Pradziad, Prudnicki Maraton Pieszy, czy Jesenicka 60tka.

Tekst w archiwum

Racławice

Za miesiąc racławicka pętla

Już za miesiąc (10 sierpnia) trzecia edycja pieszej imprezy w Racławicach Śląskich. Zapowiada się ona wyjątkowo ciekawie.

Tekst w archiwum

Racławicka Pętla

Znany jest już termin turystycznej imprezy w Racławicach Śląskich

Trzecia edycja imprezy pieszej i rowerowej pt. "Racławicka Pętla Przygraniczna" odbędzie się w sobotę 10 sierpnia. Organizatorami są Odnowa Wsi Racławice Śląskie oraz Stowarzyszenie Krótkofalowców Pogórza Opawskiego.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET