Dziś: czwartek, 29 lutego 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Urząd posprzątał

Przez lata duży obszar nieużytków w pobliżu racławickiego dworca kolejowego straszył hałdami śmieci. Mimo zakazów okoliczni mieszkańcy nagminnie pozbywali się tam swoich odpadów uznając, że teren gminny nie należy do nich

Przez lata duży obszar nieużytków w pobliżu racławickiego dworca kolejowego straszył hałdami śmieci. Mimo zakazów okoliczni mieszkańcy nagminnie pozbywali się tam swoich odpadów uznając, że teren gminny nie należy do nich.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Poprzedni art
Głogówek on-Line

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Dni Gminy Głogówek

Gwiazdy na Dni Gminy Głogówek

Justyna Steczkowska to największa gwiazda tegorocznych Dni Gminy Głogówek. Organizatorzy gwarantują prawie trzy dni świetnej zabawy. Będzie się działo.

Tekst w archiwum

Dni gminy Głogówek

Piasek oraz Long&Junior gwiazdami Dni Gminy Głogówek

W ostatni weekend czerwca odbędą się Dni Gminy Głogówek. Dla wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji.

Tekst w archiwum

Futsal

Wygrana z drużyną Osobłogi

W niedzielę rozegrano spotkania trzeciej kolejki ligi futsal w Głogówku. Drużyna z Racławic wygrała swoje drugie spotkanie i ma zainkasowanych już sześć punktów.

Tekst w archiwum

Futsal

W drugiej kolejce, pierwsza porażka

W drugiej kolejce głogóweckiej ligi futsalu drużyna z Racławic Śląskich mierzyła się z silnym zespołem Carmen PHU Prudnik, w którego szeregach grają zawodnicy lub byli zawodnicy Pogoni Prudnik.

Tekst w archiwum

Futsal

Weekend to futsal, gra drużyna z Racławic Śląskich

Już dziś (piątek) rozpoczyna się weekend z futsalem. W tym tygodniu wyjątkowo dwa mecze w Głogówku, a w Prudniku przerwa.

Tekst w archiwum

Śmietnik

Ekrany telewizorów i świetlówki

Takie eksponaty można znaleźć na jednym ze skwerków w Racławicach Śląskich. Odpady zostały pozostawione tuż przy śmietniku przeznaczonym do wyrzucania ... plastiku.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET