Ogg Taf FB aktualny obraz

Formularz aktywacji abonamentu

Zaloguj się

Aby aktywować abonament musisz być zalogowany!

Nie masz jeszcze konta i chcesz założyć je teraz?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja

Możesz zarejestrować konto w każdej chwili, nawet jak wcześniej kupiłeś abonament i posiadasz klucz. Login konta może być inny niż podany przez Ciebie e-mail w sklepie. Klucz możesz użyć tylko jeden raz - aktywować abonament dla dowolnego konta.

Instrukcja

Krok po kroku.

Po zakupie abonamentu otrzymałeś na pocztę e-mail list z naszego sklepu, w którym znajduje się dołączony plik tekstowy TXT. W pliku tym znajduje się Twój tajny i jednorazowy KLUCZ (tajny kod). List ten pojawi się na Twoim koncie e-mail w ciągu około 5 minut licząc od dokonania przez Ciebie poprawnej opłaty.

Jeżeli chcesz aktywować abonament, a nie dokonałeś zakupu, to przejdź do naszego sklepu.

Otwórz plik TXT i skopiuj Twój tajny klucz (kod). Następnie wklej go do formularza aktywacji. Zaznacz także pole akceptacji naszych zasad. Następnie kliknij przycisk aktywacji.

Oprogramowanie sprawdzi Twój kod (połączy się ze sklepem i dokona weryfikacji oraz ustali na jaki czas aktywować abonament).

Jeżeli Twój kod jest poprawny, to abonament zostanie od razu aktywowany, a Ty zyskasz pełny dostęp do treści strony na określony czas.

Warto wiedzieć?

  • Każdy klucz (kod) można wykorzystać tylko jeden raz! Aktywacja abonamentu jest rejestrowana. Jeżeli podasz komuś innemu swój kod, to może to skutkować naruszeniem naszych zasad. Szanuj naszą pracę. Nie dziel się dostępem do swojego konta z osobami postronnymi, nie przekazuj innym swoich kluczy oraz haseł do konta.
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja