Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: poniedziałek, 6 grudnia 2021r.
AutopromocjaObraz
Baner

Logo

Raclawice.NET - Racławice Śląskie w Internecie
Internetowy serwis Racławic Śląskich wpisany do rejestru Dzienników i Czasopism


Redakcja serwisu

Redaktor naczelny / pomysłodawca / autor
Stanisław Stadnicki

Redakcja serwisu mieści się w Racławicach Śląskich przy ulicy Zwycięstwa


Skontaktuj się


e-mail: stadnicki@raclawice.net
Na podany adres email należy kierować wszystkie Państwa uwagi i pytania.

Gadu-Gadu: 4719965 GG Status

Skontaktuj się za pomocą komunikatora Skype:
Zadzwoń do autora [staszek.stadnicki]
Uwaga! Przed rozmową Skype proszę o kontakt e-mail lub Gadu-Gadu celem autoryzacji.

Tel: 661 738 218

Redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpowiadania na anonimowe listy e-mail oraz anonimowy kontakt poprzez komunikator Gadu-Gadu lub telefon.


Ogłoszenia i reklama

W sprawach reklamy i ogłoszeń proszę pisać na adres e-mail: stadnicki@raclawice.net. Ogłoszenia i reklamy są płatne, a cena/koszta ustalane są indywidualnie z klientem i zależą od długości prezentacji materiału i jego charakteru. Wystawiamy faktury VAT.


Dziękujemy

Wszystkim naszym czytelnikom, którzy przez wszystkie lata naszej działalności dostarczali i dostarczają ciekawe materiały i pomagali nam w prowadzeniu strony.


O stronie Raclawice.Net

Serwis Raclawice.Net jest jednym z najstarszych w regionie Dzienników dostępnych w Internecie i funkcjonuje nieprzywalanie od 24 września 2005 roku. Serwis dostarcza aktualnych informacji z Racławic Śląskich oraz południa Opolszczyzny. Porusza tematy społeczne, kulturowe, historyczne i sportowe. W serwisie dostępnych jest prawie 3 tysiące artykułów oraz kilka tysięcy fotografii.

Każdego dnia serwis Raclawice.Net jest odwiedzany przez około 1 600 unikalnych czytelników.

Serwis działa poprawnie na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych i został opracowany według najnowszych zasad i standardów tworzenia stron internetowych. Serwis dostosowany jest do urządzeń mobilnych.

Także i Ty możesz mieć taką stronę

Chcesz prowadzić podobną stronę do takiej jak Raclawice.Net? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Udostępniamy specjalne systemy do prowadzenia strony WWW o pięknym wyglądzie, łatwe w obsłudze i z własnym serwerem. Wszystko w jednym, wszystko nowoczesne, wszystko łatwo zarządzalne. Zobacz naszą ofertę i przejdź do strony www.webinspiracje.pl.

Logotyp Webinspiracje


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się