Ogg Taf FB aktualny obraz

Poznaj nas

Strona Raclawice.NET

Twórcą i pomysłodawcą strony jest mieszkaniec Racławic Śląskich Stanisław Stadnicki. Witryna została uruchomiona we wrześniu 2005 roku.

Obecnie to jedna z najstarszych i najlepszych witryn w Polsce, które dotyczą i opisują sołectwo. Na stronie Raclawice.NET przeczytasz około 4 tysiące artykułów i zobaczysz mnóstwo zdjęć.

Oprogramowanie strony, to autorskie rozwiązania. Autorem oprogramowania jest Stanisław Stadnicki, właściciel firmy WebInspiracje. Kod strony został napisany na komputerze iMac. Do programowania użyto przede wszystkim licencjonowanej aplikacji PhpStorm.Sprawdzone treści

Bezpieczne płatności

Jesteśmy zarejestrowanym dziennikiem internetowym. Dostarczamy fachowych i sprawdzonych informacji na temat tego, co ciekawego dzieje się w Racławicach Śląskich i okolicy. Prezentujemy historię wsi, przypominamy o tym, co ciekawego działo się w jej dawnych dziejach.

Dostęp do niektórych materiałów wymaga wykupienia abonamentu (płatności). Zintegrowaliśmy sklep internetowy z bezpiecznymi i szybkimi płatnościami on-line. Wykupienie abonamentu i aktywacja dostępu do wszystkich treści zajmuje kilka chwil.

Strona została uruchomiona jeszcze w czasach, w których tylko nieliczni mogli poszczycić się stałym dostępem do Internetu. Połączenia realizowano najczęściej w oparciu o drogie modemy telefoniczne. Autor uruchomił stronę w czasach, w których studiował informatykę. Było to połączenie jego pasji: programowania, informatyki oraz historii lokalnej wsi. Do dziś strona Raclawice.NET jest wzorem dla innych witryn o podobnej tematyce.

Ciekawostki

Data uruchomienia strony: 24 września 2005 roku

Technologie użyte przy tworzeniu i programowaniu strony: php, mySQL, java script, jQuery, css, html. Użyte programy: PhpStorm, Photoshop. Systemy operacyjne: obecnie MacOS (iMac), wcześniej Windows, Linux.

Oprogramowanie (silnik strony): autorskie rozwiązanie.

Chcesz podobną stronę? Chcesz prowadzić stronę swojej szkoły, swojego sołectwa lub swojej parafii? Napisz do nas. Zajmujemy się tworzeniem stron WWW.

W Internecie od 2005 roku

Stanisław Stadnicki

Redaktor naczelny

Prace nad oprogramowaniem strony

Redakcja

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja