Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: niedziela, 15 września 2019r.
  • Pogoda: ++220C

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.04.2019    Nr wydania: 3324/2019 / Aktualności

AkcjaObraz

Pomóc może każdy, powinien każdy

Maja Bubiak mieszka w naszej okolicy. Cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Będzie mogła się komunikować ze światem wtedy, jak uda się zebrać fundusze na zakup tzw. Cyber oka. Każdy może pomóc, a sposobów jest wiele.

Można wejść na tę stronę i https://www.siepomaga.pl/maja-bubiak poczytać o małej mieszkance i tym, jak można pomóc. Można wejść na profil Facebook: https://www.facebook.com/groups/804484463235908/, gdzie znajduje się mnóstwo ciekawych, unikalnych, pomysłowych przedmiotów, które można wylicytować Można w niedzielę 14 kwietnia w godzinach 12:00-16:00 odwiedzić racławicką kawiarnię Amazonka, gdzie będzie odbywał się Kiermasz Wielkanocny, z którego cały dochód zostan

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

3 Maja
RocznicaObraz

Akademia w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Autor: Ania Orlita - 02.05.2013

Już we wtorek w naszej szkole odbyła się akademia z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja. Tradycyjnie, na rozpoczęcie uroczystości, został odśpiewany hymn...

Przeczytaj

Poszukiwania
PoszukiwaniaObraz

Zaginęła pamiątkowa broszka

Autor: Stanisław Stadnicki - 20.05.2019

Wczoraj około godziny 11, w okolicy kościoła, mieszkance Racławic Śląskich zaginęła pamiątkowa broszka.

Przeczytaj

Bociany
BocianyObraz

Nasi strażacy uratowali bociana

Autor: Stanisław Stadnicki - 04.12.2017

Bocian w zimie to nietypowy widok, ale okazało się, że ten ptak faktycznie został w Racławicach Śląskich i nie poleciał do ciepłych krajów.

Przeczytaj

Historia
ApelObraz

Ty też możesz pomóc w uporządkowaniu terenu dworca kolejowego

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.08.2016

Dokładnie za dwa tygodnie mija jubileusz 140-lecia kolei w Racławicach Śląskich, a za miesiąc (niecały) piknik kolejowy.

Przeczytaj

Pomoc
PomocObraz

Ty też możesz pomóc psiakom z Nysy

Autor: Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 - 23.01.2014

Do dnia 14.02 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich odbywa się zbiórka żywności dla schroniska zwierząt w Nysie.

Przeczytaj

Twój 1%
Twój 1% może pomócObraz

Nasi pierwsi czytelnicy, którym pomoże Twój 1% podatku

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.02.2011

Poniżej pierwszy wykaz osób oraz stowarzyszeń, które wysłały do nas swoje ogłoszenia. Proszą oni o przekazanie Państwa 1% podatku.

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się