Ogg Taf FB aktualny obraz

Remontu ulicy Głubczyckiej nie będzie tak szybko?

Na drugim w tym roku zebraniu wiejskim w Racławicach Śląskich poruszono wiele problemów związanych z bieżącym sprawami mieszkańców. Głównym tematem był problem remontu ulicy Głubczyckiej, który znów ma zostać opóźniony.

Pierwszym punktem programu było podjęcie uchwały w sprawie planu Odnowy Wsi na kolejne lata. Lider Maria Stadnicka poinformowała o przyszłych zamierzeniach grupy, powiedziała też o tym, co do tej pory udało się zrobić. Sukcesem grupy była między innymi organizacja imprezy Sobótka w 2001 roku, odrestaurowanie Szwedzkiego Słupa, wykonanie oświetlenia kościoła, uporządkowanie skweru w pobliżu miejscowego ośrodka zdrowia, zakup ciągniczka do koszenia trawników oraz dużej altany, a także aktywne uczestnictwo w organizacji pikników kolejowych. W dalszych planach jest między innymi naprawa dachu kościoła parafialnego, aktywne działanie na rzecz promocji Racławic Śląskich, szczególnie w aspekcie przygranicznego położenia tej miejscowości.

Do przeczytania jeszcze 83% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Racławia - Unia
Poprzedni art Unia lepsza w zaległym meczu
Wojewódzka
Następny art Drugi problem z drogą wojewódzką
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja