Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Awans należy odłożyć - za nami i tak najlepszy sezon w historii racławickiej drużyny

Niestety nie udało się naszej Racławii awansować do IV ligi. Przegraliśmy w Otmuchowie, a Zryw gładko pokonał Rusocin. Mimo to zakończony właśnie sezon należy uznać za niezwykle udany. Racławia na 3 miejscu w ligowej tabeli - brawo.

Spotkanie Czarnych z Racławią nie należało do porywających. Już w 2 minucie nasza ekipa mogła wyjść na prowadzenie, ale w wyniku nieporozumienia w ataku nawet nie oddaliśmy strzału na bramkę w bardzo dogodnej sytuacji. Za to miejscowi wyprowadzili kontratak, który jak się później okazało zdecydował o losach spotkania. Jeden z zawodników wymanewrował naszą defensywę i strzałem z 12 metrów w krótki róg trafił do siatki.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Śnieżyca

Dzisiejszy mecz Racławia - Unia Głuchołazy ODWOŁANY

Informujemy, że planowany na dziś, na godzinę 17:00, mecz ligi okręgowej pomiędzy drużynami Racławii Racławice Śląskie, a Unii Głuchołazy został odwołany.

Tekst w archiwum

Racławia-Czarni

Czarni lepsi o dwie bramki

Kto wie jakby się potoczyło dzisiejsze spotkanie, gdyby w 61 minucie nasz zawodnik pechowo nie skierował piłkę do racławickiej bramki. (galeria zdjęć)

Racławia

W meczu na szczycie Racławia remisuje

Cenny punkt z bardzo niewygodnym dla nas rywalem to dorobek po dzisiejszym spotkaniu ligi okręgowej.

Racławia Czarni

Czarni dużo lepsi od Racławii. Niemoc naszej drużyny trwa.

Mimo udanego początku z ze strony naszego zespołu to goście zasłużenie zainkasowali komplet punktów obnażając braki gospodarzy i wymuszając wiele błędów.

Otmuchów

Trudny teren do zdobycia

W najbliższą sobotę rozegrane zostaną mecze trzeciej kolejki ligi okręgowej. Racławię czeka bardzo trudny wyjazd do miasta, z którego w całej historii przywieźliśmy tylko jeden punkt.

Racławia - Czarni Otmuchów

To będzie ostatni mecz w sezonie. Walczymy do końca o awans.

Już jutro w ostatnim meczu sezonu Racławia zmierzy się z Czarnymi Otmuchów. Nasz zespół do końca będzie walczył o awans do IV ligi, ale nie wszystko zależy od nas. Zobacz przy jakich wynikach klub z Racławic awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej