Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: piątek, 22 stycznia 2021r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.08.2009    Nr wydania: 991/2009 / Aktualności

InformacjaObraz

Mapa z wyróżnieniem Racławic

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w piątek w Nowej Trybunie Opolskiej pojawi się diecezjalna mapa sanktuariów maryjnych, a w niej informacje o naszym kościele.

Nie wiadomo jak będzie wyglądała mapa, ale na pewno znajdzie się na niej wzmianka o racławickim kościele parafialnym oraz obrazie Matki Boskiej Buszczeckiej. Mapa będzie opisywała tylko Sanktuaria Maryjne Diecezji Opolskiej.Autor: Stanisław Stadnicki - 12.08.2009    Nr wydania: 991/2009 / Aktualności


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Promocja
PromocjaObraz

Piękne tablice dla turystów ułatwiają zwiedzanie Racławic

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.07.2015

Mieszkańcy Racławic Śląskich przygotowali i udostępnili ciekawą trasę turystyczną, której pokonanie gwarantuje poznanie najważniejszych atrakcji tej miejscowości....

Przeczytaj

Tablica
TurystykaObraz

Tablica dla turystów (i nie tylko) już wisi

Autor: Stanisław Stadnicki - 17.01.2014

Została powieszona jak pisaliśmy pod koniec grudnia. Można znaleźć na niej piękną mapę naszej miejscowości i opis zabytków. Tablica jest bardzo duża.

Przeczytaj

Mapa Racławic
Warto wiedziećObraz

Niedługo zawiśnie mapa Racławic Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 20.12.2013

Jeszcze przed Świętami na budynku Domu Ludowego pojawi się ogromna mapa Racławic Śląskich z zaznaczonymi ważniejszymi obiektami oraz opisem zabytków naszej miejscowości.

Przeczytaj

Mapa
MapaObraz

Można już zdobyć nową mapę: Gmina Głogówek-zabytki, atrakcje, wydarzenia

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.10.2012

Niedawno światło dzienne ujrzało nowe wydawnictwo dotyczące miasta mi gminy Głogówek. Można w nim znaleźć wiele informacji o Racławicach Śląskich.

Przeczytaj

Wieża widokowa
TurystykaObraz

Jak trafić na szczyt góry Strażnica?

Autor: Stanisław Stadnicki - 19.04.2011

Po ukazaniu się artykułu opisującego wieżę widokową na górze Strażnica kilka osób poprosiło o przedstawienie drogi dotarcia do tego obiektu co też czynię z wielką...

Przeczytaj

Mapa powiatu
MapaObraz

Interaktywna mapa

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.12.2007

Starostwo Powiatowe w Prudniku uruchomiło interaktywną mapę Powiatu Prudnickiego. Bardzo dokładnie przedstawiono na niej Racławice.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się