Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: czwartek, 14 listopada 2019r.

Autor: Staszek - 29.10.2005    Nr wydania: 34/2005 / Aktualności

Prace remontoweObraz

Kolejna ulica odnowiona

Na ulicy Podgórnej w miejsce drogi zdewastowanej przez prace nad budową kanalizacji ułożony został zupełnie nowy bruk. Prace rozpoczęły się na początku tygodnia, a zostały zakończone kilka dni temu. To kolejna ulica, która może się poszczycić nowym wyglądem.

Na ulicy Podgórnej w miejsce drogi zdewastowanej przez prace nad budową kanalizacji ułożony został zupełnie nowy bruk. Prace rozpoczęły się na początku tygodnia, a zostały zakończone kilka dni temu. To kolejna ulica, która może się poszczycić nowym wyglądem.:::Liczymy na to, że także pozostałe ulice (między innymi ul. Ogrodowa), które zostały zniszczone wskutek pracy nad kanalizacją także zostaną odnowione i wyremontowane.

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Wymiana drzwi
RemontObraz

W naszym kościele są już nowe drzwi

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.09.2009

Z lekkim poślizgiem informujemy o montażu nowych drzwi w naszym kościele parafialnym i ich uroczystym poświęceniu. Prezentujemy też zdjęcia z prac montażowych.

Przeczytaj

Kopernika
InwestycjeObraz

Ulica Kopernika nie będzie zgłoszona do remontu jako tak zwana Schetynówka. To jednak nie przekreśla szansy na renowację traktu.

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.07.2009

Jeszcze nie tak dawno planowano, że Gmina Głogówek złoży projekt remontu ulicy Kopernika na całej długości (w tym do samej granicy) jako tak zwana Schetynówka (Narodowy...

Przeczytaj

Tory Dytmarów
KolejObraz

Tor został otwarty

Autor: Stanisław Stadnicki - 19.02.2009

Od tygodnia otwarty jest tor numer 2 (południowy) na odcinku między Prudnikiem, a Racławicami Śląskimi. Remont traku trwał ponad 3 miesiące.

Przeczytaj

Nowe Trybuny
Piłka Nożna - Liga OkręgowaObraz

Jutro mecz w nowej oprawie

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.08.2008

W sobotę do Racławic przyjeżdża ekipa Polonii Głubczyce. Mecze pomiędzy naszą drużyną, a ekipą z Głubczyc zawsze były emocjonujące. Kibice po raz pierwszy będą...

Przeczytaj

Remont
RemontObraz

W Racławicach naprawią most na Osobłodze

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.11.2007

Wiekowy most na Osobłodze prowadzący na pola i do dawnego młyna ma przejść kapitalny remont

Przeczytaj

Remont
RemontObraz

Odnowili most

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.11.2007

Pod koniec października przeprowadzono prosty remont plus przyłącze kanalizacji w okolicy racławickiego kościoła. W tym czasie ruch w tej okolicy odbywał się tyko jednym...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się