Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 22 października 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.02.2019    Nr wydania: 3283/2019 / Aktualności

ChwalimyObraz

Nie było ich wielu, ale zrobili wiele

Można nam mieszkańcom Racławic pewnie coś zarzucić, ale nie można odebrać jednego. Kiedy się zmobilizujemy, to nie ma takiej dobrej drugiej grupy w Polsce jak MY!

W minionym tygodniu przez kilka dni grupa osób pracowała na terenie szkoły, gdzie 22 lutego odbędą się Wojewódzkie Uroczystości Upamiętniające Więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau, którzy zostali zamordowani w naszej okolicy w styczniu 1945 roku podczas tzw. Marszów Śmierci. Prace porządkowe w szkole przyciągnęły grupę osób. Byli to pracownicy naszej szkoły, Pani sołtys, grupa strażaków, członkowie Odnowy Wsi, mieszkańcy Racławic Śląskich

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

RacławiceObraz

Racławice ładnieją w oczach

Autor: Staszek - 19.10.2005

Prace związane z budową kanalizacji oraz chodników powoli dobiegają końca. Racławice ładnieją w oczach. Nowy asfalt został wylany na całej długości ulicy Zwycięstwa...

Przeczytaj

Praca
PracaObraz

Ogłoszenie o pracy

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.11.2017

Firma Alfa z siedzibą w Lublińcu zatrudni osobę do ochrony w Racławicach Śląskich.

Przeczytaj

Energia
OgłoszenieObraz

Do godziny 13 bez prądu

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.03.2014

Jutro (wtorek) od godzin porannych do około 13:00 zostanie wstrzymana dostawa energii elektrycznej na części ulicy Zwycięstwa.

Przeczytaj

Energia
Na wysokościObraz

Energetycy pracują pełną parą

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.01.2014

Na ternie Racławic Śląskich trwa wymiana instalacji energetycznej na słupach energetycznych oraz łączach słupów z domami.

Przeczytaj

Grava
PracaObraz

Oferty pracy Odkrywkowego Zakładu Górniczego w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.05.2012

Szukasz pracy? Być może oferty przedstawione przez Odkrywkowy Zakład Górniczy "Racławice Śląskie", który rozpoczyna się działalność, będą dla Ciebie? Zobacz oferty.

Przeczytaj

OgłoszenieObraz

Ośrodek w Racławicach poszukuje

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.03.2009

Ośrodek Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich przyjmie osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy w Prudniku w ramach przygotowania zawodowego...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się