Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: piątek, 10 lipca 2020r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.02.2019    Nr wydania: 3283/2019 / Aktualności

ChwalimyObraz

Nie było ich wielu, ale zrobili wiele

Można nam mieszkańcom Racławic pewnie coś zarzucić, ale nie można odebrać jednego. Kiedy się zmobilizujemy, to nie ma takiej dobrej drugiej grupy w Polsce jak MY!

W minionym tygodniu przez kilka dni grupa osób pracowała na terenie szkoły, gdzie 22 lutego odbędą się Wojewódzkie Uroczystości Upamiętniające Więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau, którzy zostali zamordowani w naszej okolicy w styczniu 1945 roku podczas tzw. Marszów Śmierci. Prace porządkowe w szkole przyciągnęły grupę osób. Byli to pracownicy naszej szkoły, Pani sołtys, grupa strażaków, członkowie Odnowy Wsi, mieszkańcy Racławic Śląskich


Przeczytaj artykuły na podobny temat

RacławiceObraz

Racławice ładnieją w oczach

Autor: Staszek - 19.10.2005

Prace związane z budową kanalizacji oraz chodników powoli dobiegają końca. Racławice ładnieją w oczach. Nowy asfalt został wylany na całej długości ulicy Zwycięstwa...

Przeczytaj

Praca
PracaObraz

Ogłoszenie o pracy

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.11.2017

Firma Alfa z siedzibą w Lublińcu zatrudni osobę do ochrony w Racławicach Śląskich.

Przeczytaj

Energia
OgłoszenieObraz

Do godziny 13 bez prądu

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.03.2014

Jutro (wtorek) od godzin porannych do około 13:00 zostanie wstrzymana dostawa energii elektrycznej na części ulicy Zwycięstwa.

Przeczytaj

Energia
Na wysokościObraz

Energetycy pracują pełną parą

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.01.2014

Na ternie Racławic Śląskich trwa wymiana instalacji energetycznej na słupach energetycznych oraz łączach słupów z domami.

Przeczytaj

Grava
PracaObraz

Oferty pracy Odkrywkowego Zakładu Górniczego w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.05.2012

Szukasz pracy? Być może oferty przedstawione przez Odkrywkowy Zakład Górniczy "Racławice Śląskie", który rozpoczyna się działalność, będą dla Ciebie? Zobacz oferty.

Przeczytaj

OgłoszenieObraz

Ośrodek w Racławicach poszukuje

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.03.2009

Ośrodek Rehabilitacji i Opieki Psychiatrycznej w Racławicach Śląskich przyjmie osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy w Prudniku w ramach przygotowania zawodowego...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się