Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: niedziela, 18 kwietnia 2021r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.11.2015    Nr wydania: 2720/2015 / Aktualności

Wymiana OponObraz

Z naszym serwisem internetowym taniej wymieniasz opony

Koniec października i początek listopada, to okres, w którym kierowcy rozważają wymianę opon w samochodach. Warto wiedzieć, w których krajach używanie opon zimowych jest obowiązkowe.

Polska oraz np. Wielka Brytania i Portugalia, to nieliczne kraje, w których nie ma obowiązku używania opon zimowych. Inaczej jest w innych państwach. W okresie zimy obowiązkowo opony należy zmienić m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii czy Rumunii. Są też kraje, które wg swojego prawa mogą w każdej chwili zarządzić obowiązek zmiany opon. Należy do nich np. Francja i co może dziwić słoneczna zazwyczaj Hiszpania. W Turcji z kolei opony zimowe muszą posiadać tylko sam


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Wymiana opon
SamochódObraz

Oszczędzaj na wymianie opon

Autor: Stanisław Stadnicki - 28.10.2014

Koniec października i początek listopada, to idealny czas na zamianę opon w naszych samochodach. Powołując się na stronę Ralawice.Net, możesz zrobić to taniej.

Przeczytaj

Wymiana opon
SamochódObraz

Z wymianą opon nie powinno się czekać do ostatniej chwili (promocja dla naszych czytelników)

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.11.2013

Początek listopada to idealny czas na wymianę opon w naszych samochodach. O rady pytamy eksperta, Sebastiana Maciossek, właściciela firmy MAGAZ z Racławic Śląskich. Dla...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się