Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

"Songo" uratował nam wygraną

Po serii porażek Racławia wreszcie zainkasowała komplet punktów. Goście nie wykorzystali rzutu karnego. Kilka wspaniałych interwencji zaliczył nasz bramkarz. Mecz oglądało aż 350 osób. Racławia awansowała na 2 pozycję w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa nie była najciekawsza. Graczom w grze przeszkadzał mocno wiejący wiatr. Dopiero w 13 minucie oglądaliśmy pierwszy groźny atak gospodarzy. Prawym skrzydłem pociągnął Łukasz Bielak, ale jego uderzenie obronił bramkarz gości.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Liga Okręgowa

Bramkarz został odwieziony do szpitala

Aktualizacja - artykuł dostępny za darmo
Fatalnie zakończył się udział w dzisiejszych zawodach dla jednego z bramkarzy, którzy z podejrzeniem złamania dwóch palców został w 30 minucie odwieziony do szpitala. Dodatkowo 30 zdjęć plus wideo bramki zdobytej z rzutu wolnego

Tekst w archiwum

Racławia

Porażka w Głuchołazach

W nieformalnych derbach Ziemi Prudnickiej nasz zespół okazał się słabszym od Unii Głuchołazy. Jutro o godzinie 15 w Racławicach grają juniorzy.

Racławia

Remis jak przegrana

Trudno cieszyć się z jednego punktu, jeśli wygrana była na wyciągnięcie ręki. Sami nie strzelaliśmy i dawaliśmy prezenty przeciwnikowi.

Racławia

Jutro gra okręgówka, ale nie Racławia

Potwierdziły się nasze informacje zaprezentowane pod koniec minionego tygodnia. Boisko w Racławicach nie nadaje się do gry i mecz z Unią Krapkowice został odwołany.

Polonia już w IV lidze, Racławia nadal w grze o awans

W hicie 28 kolejki ligi okręgowej kibice nie zobaczyli żadnej braki i w meczu Unii Głuchołazy z osłabioną Racławią padł wynik 0:0. Wysoka przegrała na własnym boisku z Walcami 2:1. Nasi nadal w grze i do drugiego miejsca tracą jeden punkt.