Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: czwartek, 21 lutego 2019r.
  • Pogoda: ++10C

Autor: Stanisław Stadnicki - 31.01.2019    Nr wydania: 3280/2019 / Aktualności

PrasaObraz

Co ciekawego w Tygodniku Prudnickim

Będziemy starali się na bieżąco informować Was o tym, co ciekawego można przeczytać w najnowszych numerach lokalnych gazet.

Dziś na tapetę idzie dostępny od wczoraj nowy numer Tygodnika Prudnickiego. Mieszkańców Racławic Śląskich szczególnie zainteresuje artykuł pt. "Niespodziewana zmiana szefa OSP". Polecamy także informacje o dodatkowych wyborach w Gminie Głogówek. Inne ciekawe artykuły, które mogą szczególnie zainteresować naszą społeczność to: Nie żyje Michał Cuber, słynny witrażysta z Głogówka Będą podwyżki za odbiór odpadów komunalnych w Gminie Prudnik? Likwidacja Aqua Sil

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Tygodnik Prudnicki
PrasaObraz

Co tym razem w Tygodniku?

Autor: Stanisław Stadnicki - 08.02.2019

Od środy dostępny jest nowy numer Tygodnika Prudnickiego, a w nim jak zawsze wiele ciekawych tematów w tym te dotyczące Racławic Śląskich.

Przeczytaj

Konkurs
KonkursObraz

Głosuj na imprezę Racławic Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.12.2017

Redakcja Tygodnika Prudnickiego organizuje konkurs na najlepszą imprezę 2017 roku. Można pomóc wygrać naszej miejscowości, która nominowana została za piknik kolejowy.

Przeczytaj

Tygodnik Prudnicki
Tygodnik PrudnickiObraz

Warto jutro kupić Tygodnik Prudnicki

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.12.2012

Ponieważ prócz obszernego świątecznego materiału, będzie można w nim znaleźć dwa ciekawe artykuły o Racławicach Śląskich.

Przeczytaj

W tygodniku
Tygodnik PrudnickiObraz

Jutro w Tygodniku relacja ze szkolnej uroczystości

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.11.2011

W jutrzejszym wydaniu Tygodnika Prudnickiego będzie można znaleźć między innymi obszerny artykuł dotyczący nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II oraz nowych...

Przeczytaj

PromocjaObraz

Kupując publikacje dotyczące Ziemi Prudnickiej oszczędzasz 50zł

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.01.2010

Spółka Wydawnicza Aneks, wydawca Roczników Ziemia Prudnicka przygotowała nie lada promocję dla miłośników publikacji książkowych dotyczących historii, turystyki i...

Przeczytaj

Okładka
Tygodnik PrudnickiObraz

Wybrali wydarzenie roku

Autor: Stanisław Stadnicki - 25.03.2009

W najnowszym numerze Tygodnika Prudnickiego, który dziś trafił do kiosków znaleźliśmy wreszcie tak wyczekiwaną informację o wyborze wydarzenia 2008 roku.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się