Wycieczka na Ukrainę była wspaniała. Nie może dziwić to, że na specjalnym spotkaniu poświęconym temu wydarzeniu obecnych było blisko 70 osób!
Chętnych do wyjazdu w tym roku na Ukrainę było tak dużo, że zorganizowano dwie wycieczki. W każdej uczestniczyło po około 50 osób. Byli to nie tylko mieszkańcy Racławic, ale tak naprawdę osoby z całej Polski. Osoby związane z Buszczem lub po prostu zainteresowane losami Kresów Wschodnich. Odwiedzono Lwów, Stanisławów oraz oczywiście kościół w Buszczu. To tak naprawdę mały wycinek tego, jak wyglądał wyjazd.
Tekst przeniesiony do archiwum
Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.