Ogg Taf FB aktualny obraz

Osoblaha El Dorado

Osoblaha El Dorado - seria opowiadająca o dwóch odkrywcach pływających po wodach nieznanej dotąd innym dzikiej Osoblahy (pol. Osobłogi). Wyposażeni jedynie w dwa dmuchane okręty "OPR Kormoran" oraz "OPR Tadeusz Kościuszko" muszą stawić czoła podróży w nieznane.

Pływając naprzemiennie "okrętami" zmagają się z trudnościami napotkanymi wśród dziczy. Jednakże nie poddają się. Misja, jaką im powierzono z bazy ekspedycyjnej i chęć poznania Nowego Świata jest silniejsza. O tyle silniejsza, że nie patrzą na niebezpieczeństwa jakie mogą napotkać na swej drodze. Mimo to płyną do celu. Celu, który nazywa się Osobladzkim El Dorado. Cel, który muszą poważnie zbadać, w jakim celu powstał, przez kogo, i jakie jest znaczenie obiektu. Wyposażeni są jedynie w podstawowe przedmioty takie jak apteczka, racja żywnościowa i kamerka, którą wszystko starają się dokumentować i wysyłać do bazy.

Do przeczytania jeszcze 65% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Pożar
Poprzedni art Celowe działanie czy ludzka bezmyślność?
Piłka Nożna
Następny art Pierwsze dwa mecze gramy u siebie
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja