Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: niedziela, 18 kwietnia 2021r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 25.05.2017    Nr wydania: 2961/2017 / Aktualności

Ważna sprawaObraz

Spotkanie z przedstawicielami Opolskiego Konserwatora Zabytków: byliśmy tam i już wiemy, że Ochrony Konserwatorskiej dla naszego sołectwa nie da się pozbyć.

W Głogówku w czwartek 25 maja zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Opolskiego Konserwatora Zabytków. Zadaliśmy na nim wiele pytań, które od dawna nurtują naszych mieszkańców. Co ważne już teraz teren całej wsi Racławic jest chroniony.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na mnóstwo pytań, które nurtują naszych mieszkańców. Postaramy się, aby było to prawdziwe kompendium wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą ochroną konserwatorską. Byliśmy na spotkaniu z przedstawicieli Konserwatora, które odbyło się 25 maja. Obecnych było też kilku mieszkańców gminy oraz wybrani radni oraz władze gminy. Zadano wiele trudnych pytań. Zawsze z każdą wątpliwością najlepiej zapytać u źródła, czyli u prz


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Kolej
KolejObraz

Nikt nie wiedział ile te słupy były naprawdę warte

Autor: Stanisław Stadnicki - 16.02.2018

Z krajobrazu Racławic Śląskich zniknęły historyczne i unikalne na skalę Europy kolejowe słupy teletechniczne. Winnych nie ma, bo prace rozbiórkowe zostały przeprowadzone...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się