zlodzieje_na_moscie_03.jpg@Piękny widok nieprawdaż?=
Złodzieje na Wiszącym Moście
Ogg Taf FB aktualny obraz

Złodzieje na Wiszącym Moście

Elementy jednego z największych skarbów Racławic Śląskich - wiszącego Mostu - są rozkradane. Dzieje się tak od 6 lat, od chwili likwidacji linii Racławice - Głubczyce - Racibórz. Ostatnio złodzieje próbowali przejść samych siebie. Ktoś chciał ukraść stalowe wózki służące do malowania mostu! Na szczęście znalazł się na tyle mądry mieszkaniec Racławic, który szybko zadzwonił do dyżurnego ruchu i opowiedział, że w okolicy mostu dzieje się coś dziwnego. Dyżurny ruchu powiadomił policję oraz odpowiednie służby kolejowe.

Elementy jednego z największych skarbów Racławic Śląskich - tak zwanego "Wiszącego Mostu" - są rozkradane. Dzieje się tak od 6 lat, od chwili likwidacji linii Racławice - Głubczyce - Racibórz. Ostatnio złodzieje próbowali przejść samych siebie. Ktoś chciał ukraść stalowe wózki służące do malowania mostu! Na szczęście znalazł się na tyle mądry mieszkaniec Racławic, który szybko zadzwonił do dyżurnego ruchu i opowiedział, że w okolicy mostu dzieje się coś dziwnego. Dyżurny ruchu powiadomił policję oraz odpowiednie służby kolejowe.

Do przeczytania jeszcze 75% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Śmieci
Poprzedni art Śmietnisk ci u nas dostatek
Toi-Toi
Następny art Przydrożny "Toi-Toi"
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Uwaga na złodziei

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja