Ogg Taf FB aktualny obraz

W tym roku projekt organizacji imprezy Koleją po pograniczu polsko-czeskim nie otrzymał dofinansowania - mimo to piknik kolejarski ma się odbyć

Niestety w tym roku projekt na dofinansowanie imprezy kolejowej nie zyskał pozytywnej opinii w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i nie otrzyma dofinansowania. Mimo tego organizatorzy nie poddają się i zamierzają zorganizować imprezę dzięki wsparciu sponsorów i społecznej pracy.

Z każdym kolejnym rokiem coraz trudniej jest zorganizować racławicką imprezę. W tym roku do organizacji zabraknie najważniejszego, czyli pieniędzy. Projekt o dofinansowanie imprezy nie zyskał aprobaty i jedynym warunkiem, by pod koniec lata na racławickich torach znów pojawiły się drezynki jest potężne zaangażowanie tych, którym dobro naszej miejscowości, renoma tej imprezy leżą na sercu.

Do przeczytania jeszcze 86% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Papież
Poprzedni art W Racławicach Śląskich pamięta się o papieżu Polaku
Lech Kaczyński
Następny art Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka oraz polska delegacja udająca się na uroczystości 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej zginęli w wypadku rządowego samolotu w okolicy Smoleńska.
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja