Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Pierwsze zwycięstwo, ale po dogrywce

Udanie rozpoczęli sezon III ligi koszykówki zawodnicy Racławii pokonując na wyjeździe ekipę z Dobrodzienia. Wynik został ustalony dopiero po dogrywce.

Pierwsze dwie kwarty to zdecydowane i pewne prowadzenie naszego zespołu. Po przerwie gospodarze odrodzili się i wygrywając kolejne dwie kwarty doprowadzili do remisu. O wyniku decydowała dogrywka. W niej Racławia nie dała się wyprzedzić i pokonała Dobrodzień dwoma oczkami 87:85.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Koszykarze

Koszykarze Racławii pewnie pokonują ekipę Startu Dobrodzień

Po dwóch kwartach na tablicy widniał wyniki remisowy. Po zmianie stron nasza ekipa zagrała agresywnie w obronie przez co przeciwnik rzucił pierwsze punkty dopiero po siedmiu minutach.

Tekst w archiwum

Nysa Lepsza

Nysa okazała się odrobinę lepsza

Po raz pierwszy w sezonie zasadniczym III ligi koszykówki hala w Głogówku została zdobyta. Po bardzo obiecującym początku Racławia nie sprostała akademikom z Nysy i uległa kilkoma oczkami.

Raclawia

Sportowy Weekend, grają piłkarze i koszykarze

Przed nami sportowy weekend. Zagrają piłkarze Racławii oraz koszykarze. Piłkarska Racławia zagra przedostatni raz w tym roku w Racławicach. Warto wybrać się na miejscowe boisko.

Racławia kosz

Pewna wygrana koszykarzy Racławii

Bez niespodzianki zakończył się mecz w III lidze koszykówki pomiędzy ekipami Racławii i Basketu Głubczyce. Nasza drużyna pokonała rywala różnicą aż 60 punktów.

Racławia - Głubczyce

Racławice lepsze od Głubczyc prawie 60-cioma punktami

Pewnym zwycięstwem naszej drużyny zakończył się pojedynek III ligi koszykówki pomiędzy Racławią, a Głubczycami.

Społecznie odnowili salę

Społecznie odnowili salę gimnastyczną

Koszykarze z Racławic Śląskich poświęcili swój wolny czas i w zamian za udostępnienie obiektu do treningów odnowili miejscową salę gimnastyczną.