Dziś: wtorek, 23 lipca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Apteka ponownie w Racławicach Śląskich funkcjonuje

Mieszkańcy Racławic Śląskich prezent na Świętego Mikołaja dostali w tym roku szybciej.

Nowa apteka o nazwie Irys działa już w naszej miejscowości od kilku tygodni. Mieści się przy Ośrodku Zdrowia. Obsługa jest miła, fachowa i chętnie pomoże. Powrót punktu aptecznego to doskonała wiadomość dla naszych mieszkańców. Można powiedzieć, że idealny prezent na dzień Świętego Mikołaja.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Historia

Zdjęcie starej racławickiej apteki

Przed II wojną światową w Racławicach Śląskich działała apteka (co najmniej jedna).

Tekst w archiwum

Otwarcie ośrodka

Nowy ośrodek zdrowia otwarty

Dzień 1 października 2008r. na trwale zapisze się w historii miejscowości Racławice Śląskie. Tego dnia otwarto nową przychodnię lekarską. Na uroczystości nie zabrakło ważnych gości: władz, mieszkańców oraz oczywiście osób, które przyczyniły się bezpośrednio do budowy i uruchomienia tego obiektu.

Tekst w archiwum

Nowy Ośrodek

Jutro wielkie otwarcie

Jutro (1 października 2008r.) nastąpi uroczyste otwarcie nowego budynku Ośrodka Zdrowia w Racławicach Śląskich prowadzonego przez Przychodnię Lekarską Optima.

Tekst w archiwum

Rocznica Apteki

Dziś mija dokładnie rok od kiedy otwarto w naszej miejscowości Aptekę. Z tej okazji Pani Teresie oraz wszystkim, którzy z funkcjonowaniem praktyki są związani składamy najgorętsze życzenia, życzymy sukcesów i kolejnych lat spędzonych razem z nami.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET