Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Można już kupić Kalendarz Kolej Podsudecka 2017

Prawie z Dniem Kolejarza zbiegł się początek sprzedaży pięknego kalendarza kolejowego na 2017. W środku najpiękniejsze zdjęcia wykonane na naszej linii kolejowej.

Kalendarz Kolej Podsudecka zawiera przepiękne zdjęcia wykonane na naszej linii kolejowej łączącej Katowice z Legnicą. Jak zwykle składa się z 13 stron (okładki plus strony na każdy miesiąc). Zdjęcia, które zostały opublikowane w kalendarzu pochodzą od najlepszych autorów, zawodowców. Zobaczymy tam okolice Prudnika, Twardawy, Świdnicy itp.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Kalendarze OSP

Kupując kalendarz, pomagasz naszym strażakom

Tradycją jest że w okresie przedświątecznym strażacy wędrują od drzwi do drzwi oferując kalendarz strażacki. W tym roku nie będzie inaczej, jednakże zmienia się cel.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Kalendarze Kolej Podsudecka 2020 już w sprzedaży.

Piękne zdjęcia pociągów i tylko pociągów. Tylko fotografie z okolic naszej linii kolejowej. Piękne wydanie, wysoka jakość.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Kalendarz Kolej Podsudecka 2019 w sprzedaży

Można już kupić nowiutkie, piękne kalendarze kolejowe na 2019 rok.

Tekst w archiwum

Kalendarz

Nowe i piękne kalendarze kolejowe wkrótce trafią do sprzedaży

Cieszącą się ogromną popularnością kalendarze Kolej Podsudecka (tym razem na rok 2014) już niedługo trafią do sprzedaży internetowej. Jak zwykle w naszym wydawnictwie nie mogło zabraknąć fotografii z Racławic Śląskich.

Tekst w archiwum

Kalendarze

Kalendarz strażacki na rok 2011 jest gotowy

Wzorem lat poprzednich wydany został dwustronny kalendarz strażacki, na którym zamieszczono zdjęcia naszych strażaków ochotników.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET