Dziś: wtorek, 5 marca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Turniej gry komputerowej FIFA 15 w Racławicach Śląskich

Już w najbliższy piątek 16 stycznia pierwszy raz w historii w Racławicach Śląskich odbędzie się turniej gry komputerowej. Start godzina 16:00.

Będzie to gra FIFA 15, czyli najpopularniejsza piłka nożna. Uczestnicy zagrają na kilku stanowiskach, na których udostępnione będą konsole Play Station 3 z monitorami/telewizorami. Turniej odbędzie się w Auli Zespołu Szkół (ul. Zwycięstwa). Wszystko: konsole, gry, pady, przygotowuje organizator (Stanisław Stadnicki, firma WebInspiracje). Nie trzeba nic przynosić ze sobą. Wystarczy zjawić się na starcie. Oczywiście FIFA, to gra, w którą według wszystkich kategorii i zasad prawnych oraz ograniczeń wiekowych może grać każdy. My zakładamy, że w turnieju mogą brać udział osoby od lat 6 do lat 99.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Gry komputerowe

W sobotę i niedzielę turniej gier komputerowych w Lubrzy

W największym w regionie turnieju gier komputerowych może wystartować każdy chętny.

Tekst w archiwum

FIFA

40 osób rywalizowało w pierwszym turnieju FIFA w Racławicach Śląskich

Prawdziwym sukcesem okazała się organizacja pierwszego w Racławicach Śląskich turnieju gry komputerowej w piłkę nożną FIFA 15.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET