Dziś: wtorek, 23 lipca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Uwaga na złodziei

W ostatnim czasie w Racławicach Śląskich doszło do kilku włamań. Mieszkańcy twierdzą, że ich przebieg może świadczyć o tym, że sprawcami mogą być ... osoby związane z naszą miejscowością.

W ostatnim czasie powiedziano nam o kilku włamaniach lub podejrzeniach włamania w Racławicach Śląskich. Do części z nich była wzywana policja, jak choćby w tym tygodniu do jednego z domów na ulicy Zwycięstwa. Jak nas poinformowano z mieszkania nie zginęło nic wartościowego: nie było w nim pieniędzy, a złodziei nie interesowały inne rzeczy. Mogli ich nie zauważyć przez panujące ciemności.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Święto

W naszej szkole dziś uczczono rocznicę Odzyskania Niepodległości

Szczęśliwcy mogli podejrzeć, jak jutro będzie wyglądało przedstawienie przygotowywane dla wszystkich mieszkańców Racławic Śląskich i zaproszonych gości.

Tekst w archiwum

Historia

Ty też możesz pomóc w uporządkowaniu terenu dworca kolejowego

Dokładnie za dwa tygodnie mija jubileusz 140-lecia kolei w Racławicach Śląskich, a za miesiąc (niecały) piknik kolejowy.

Tekst w archiwum

Kolej

Uwaga - w okolicy mogą pojawiać się złodzieje

W ostatnim czasie ukradziono na szkodę około 25 tysięcy złotych sprzęt należący do jednej z dolnośląskich jednostek OSP. Jakiś czas temu amatorzy sprzętu strażackiego kręcili się także w naszej okolicy.

Tekst w archiwum

Złodziej

Do 5 lat grozi złodziejowi złapanemu na kolejowym moście

W minioną środę policjanci z Głogówka zostali zawiadomieni o tym, że na dużym moście kolejowym w Racławicach Śląskich kręci się podejrzana osoba. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Tekst w archiwum

Kradzież

Kradzieże to już prawdziwa plaga

Kradzież elementów torów oraz nieudana próba włamania do sklepu w Racławicach, to dowód na to, że złodzieje nie próżnują. Jakby tego mało, ostatnio w Prudniku doszło do napadu na sklep. Warto zachować szczególną ostrożność i zgłaszać każde nietypowe zachowanie policji, zwłaszcza nietypowe ze strony obcych osób. W artykule informacje o ostatnich kradzieżach w Racławicach, kradzieżach w naszym powiecie i wskazówki policji, jak chronić się przed złodziejami.

Tekst w archiwum

Kradzież

Z linii głubczyckiej ukradziono do 100 metrów torów

Niestety potwierdziły się przypuszczenia. Po inspekcji okazało się, że z linii kolejowej Głubczyce-Racławice Śląskie skradziono do 100 metrów szyn kolejowych.

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET