Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024r. Więcej

Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze


Bądźmy w kontakcie

Czarni dużo lepsi od Racławii. Niemoc naszej drużyny trwa.

Mimo udanego początku z ze strony naszego zespołu to goście zasłużenie zainkasowali komplet punktów obnażając braki gospodarzy i wymuszając wiele błędów.

Zaczęło się bardzo obiecująco. Po nerwowym początku do głosu doszła Racławia i już w 14 minucie ekipa ta objęła prowadzenie. Zamieszanie pod bramką wykorzystał Dawid Guzowski pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości.


Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.


Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Śnieżyca

Dzisiejszy mecz Racławia - Unia Głuchołazy ODWOŁANY

Informujemy, że planowany na dziś, na godzinę 17:00, mecz ligi okręgowej pomiędzy drużynami Racławii Racławice Śląskie, a Unii Głuchołazy został odwołany.

Tekst w archiwum

Racławia-Czarni

Czarni lepsi o dwie bramki

Kto wie jakby się potoczyło dzisiejsze spotkanie, gdyby w 61 minucie nasz zawodnik pechowo nie skierował piłkę do racławickiej bramki. (galeria zdjęć)

Tekst w archiwum

Racławia

W meczu na szczycie Racławia remisuje

Cenny punkt z bardzo niewygodnym dla nas rywalem to dorobek po dzisiejszym spotkaniu ligi okręgowej.

Tekst w archiwum

Otmuchów

Trudny teren do zdobycia

W najbliższą sobotę rozegrane zostaną mecze trzeciej kolejki ligi okręgowej. Racławię czeka bardzo trudny wyjazd do miasta, z którego w całej historii przywieźliśmy tylko jeden punkt.

Tekst w archiwum

Czarni Racławia

Awans należy odłożyć - za nami i tak najlepszy sezon w historii racławickiej drużyny

Niestety nie udało się naszej Racławii awansować do IV ligi. Przegraliśmy w Otmuchowie, a Zryw gładko pokonał Rusocin. Mimo to zakończony właśnie sezon należy uznać za niezwykle udany. Racławia na 3 miejscu w ligowej tabeli - brawo.

Tekst w archiwum

Racławia - Czarni Otmuchów

To będzie ostatni mecz w sezonie. Walczymy do końca o awans.

Już jutro w ostatnim meczu sezonu Racławia zmierzy się z Czarnymi Otmuchów. Nasz zespół do końca będzie walczył o awans do IV ligi, ale nie wszystko zależy od nas. Zobacz przy jakich wynikach klub z Racławic awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej

Tekst w archiwum

Powrót do listy

Raclawice.NET

Raclawice.NET