Ogg Taf FB aktualny obraz

Nowy rozkład jazdy

PKP oficjalnie udostępniła nowe rozkłady jazdy pociągów, które zaczynają obowiązywać od niedzieli, czyli od 12 grudnia 2005. Nie zmieniło się wiele, można doszukać się drobnych różnic w stosunku do obowiązującego jeszcze rozkładu. Większość pociągów w kierunku Nysy będzie odjeżdżać około 5 minut później, do Kędzierzyna-Koźla ok 2 minut później. Jedyną większą zmianą jest przesunięcie pociągu do Kamieńca z godziny 9:40, na godzinę 8:48, czyli o godzinę szybciej. Zmieniły się też godziny pociągu pośpiesznego "Śnieżka", który kursuje okresowo.

Nowy Rozklad PKPPKP oficjalnie udostępniła nowe rozkłady jazdy pociągów, które zaczynają obowiązywać od niedzieli, czyli od 12 grudnia 2005. Nie zmieniło się wiele, można doszukać się drobnych różnic w stosunku do obowiązującego jeszcze rozkładu. Większość pociągów w kierunku Nysy będzie odjeżdżać około 5 minut później, do Kędzierzyna-Koźla ok 2 minut później. Jedyną większą zmianą jest przesunięcie pociągu do Kamieńca z godziny 9:40, na godzinę 8:48, czyli o godzinę szybciej. Zmieniły się też godziny pociągu pośpiesznego "Śnieżka", który kursuje okresowo.

Do przeczytania jeszcze 67% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Nowy Świąteczny blask szkoły
Następny art Świąteczny wystrój kościoła
w którym dawniej rozpoczynała się kolejowa łącznica=
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja