Ogg Taf FB aktualny obraz

Nowy Świąteczny blask szkoły

Choinka ustawiona na szkolnym placu kilka dni temu w nocy świeci już pełnym blaskiem. Na szczęście to nie ostatnia atrakcja, jaką przygotowali pracownicy szkoły dla mieszkańców Racławic. Na bocznej ścianie sali gimnastycznej pięknie prezentuje się renifer z saniami Świętego Mikołaja. Sylwetka renifera oraz sanie zostały stworzone z kolorowych światełek i mają długość około 5 metrów, a całość w nocy prezentuje się wspaniale.

ReniferChoinka ustawiona na szkolnym placu kilka dni temu w nocy świeci już pełnym blaskiem. Na szczęście to nie ostatnia atrakcja, jaką przygotowali pracownicy szkoły dla mieszkańców Racławic. Na bocznej ścianie sali gimnastycznej pięknie prezentuje się renifer z saniami Świętego Mikołaja. Sylwetka renifera oraz sanie zostały stworzone z kolorowych światełek i mają długość około 5 metrów, a całość w nocy prezentuje się wspaniale.

Do przeczytania jeszcze -19% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Mikołajki w Zespole Szkół
Następny art Nowy rozkład jazdy
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja