Ogg Taf FB aktualny obraz

W naszym kraju obowiązuje tygodniowa żałoba narodowa

Prosi się, by w tym okresie wywiesić przed domami biało-czerwone flagi z kirem. Na jutro, na godzinę 15 zaplanowano w Racławicach Śląskich specjalne nabożeństwo poświęcone Ojcu Świętemu, na którym będziemy modlić się również za zmarłe osoby z delegacji rządowej. Jutro o godzinie 18 w Głogówku ma rozpocząć się specjalna Msza Święta z udziałem samorządowców delegacjami sztandarowymi z okolicznych miejscowości.

Żałoba narodowa ogłoszona przez Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego ma potrwać tydzień. Prosi się, by na ten okres wszyscy Polacy wywiesili przed domami biało-czerwone flagi z kirem symbolizujące żałobę. Część z mieszkańców już stanęła na wysokości zadania.

Do przeczytania jeszcze 61% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Lech Kaczyński
Poprzedni art Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka oraz polska delegacja udająca się na uroczystości 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej zginęli w wypadku rządowego samolotu w okolicy Smoleńska.
Żałoba
Następny art Mieszkańcy Racławic pamiętali o papieżu i zmarłych we wczorajszej katastrofie członkach delegacji rządowej udającej się na obchody 70. Rocznicy Mordu Katyńskiego.
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja