Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 26 maja 2020r.

Autor: Siostra Marcina - 17.06.2009    Nr wydania: 928/2009 / Aktualności

WycieczkaObraz

Ach Krasiejów, jaki cudny

Kilka dni temu lokalna młodzież wraz z siostrą Marciną zwiedziła okolice Krasiejowa. Byli w krasiejowskim parku dinozaurów oraz poznali niepełnosprawną panią Lidkę, która zaprosiła ich do siebie na rozmowę i poczęstunek. Oto ich wspomnienia z tej unikalnej wycieczki.

Wspomina Magda Macyszyn z Szonowa. Nasze wspomnienia z wycieczko-pielgrzymki do Krasiejowa wiążą się z miłymi przeżyciami. Już w autobusie spotkałam wiele koleżanek i kolegów, którzy kiedyś chodzili również ze mną do szkoły w Szonowie, a także poznałam kilka nowych osób ze szkoły w Racławicach Śląskich. Na początku zwiedziliśmy kaplicę św. Jacka i sanatorium w Kamieniu Śląskim. Następnie ksiądz Mariusz wraz z Ojcem Józefem odprawili Mszę św. w kościele pw


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się