Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: czwartek, 25 lutego 2021r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.06.2009    Nr wydania: 903/2009 / Aktualności

EurowyboryObraz

Na kogo będziemy głosowali w nadchodzących Euro-wyborach?

Już w najbliższą niedzielę pójdziemy do urn. Nasze województwo wraz z województwem Dolnośląskim stanowi 12 okręg wyborczy. Oznacza to, że na naszych kartach do głosowania pojawią się osoby z tej okolicy, jak z południowo-zachodniej części Polski, którzy pewnie o nas nie wiele wiedzą. Jak głosować? Jacy kandydaci nas znają? Oto odpowiedź.

Najlepiej by oddać głos na kandydata, który pochodzi z naszej okolicy. Oczywiste jest, że jeśli ten dostanie się do parlamentu bardziej zadba o nas niżeli o Dolny Śląsk. Wprawdzie w europarlamencie nie decyduje się bezpośrednie o tym, czy w Racławicach będzie nowa droga, obwodnica w Głogowku itp., ale można tam przeforsować wiele spraw dla regionu, forować nasze projekty o dofinansowanie (co dla nas jest bardzo ważne) itp. Warto pójść na wybory i wybrać naszym zdaniem osob


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Eurowybory
WyboryObraz

Dobra frekwencja w wyborach, w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.05.2019

Poparcie dla komitetów w naszej miejscowości jest bardzo zbliżone do wyników w całym kraju.

Przeczytaj

Eurowybory 2009
EurowyboryObraz

Wyniki eurowyborów w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 08.06.2009

Zaledwie niecałe 14%, tak przedstawia się frekwencja wyborcza w Racławicach Śląskich. Największym uznaniem wśród lokalnych wyborców cieszyła się Danuta Jazłowiecka...

Przeczytaj

EurowyboryObraz

Dziś wybory, idź i oddaj swój głos

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.06.2009

Od godziny 8:00 otwarte są lokale wyborcze. W Racławicach Śląskich tradycyjnie mieści się on w Zespole Szkół. Głosować można godziny 22:00.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się