Ogg Taf FB aktualny obraz

Zawody Pożarniczo Sportowe

W niedzielę, 28 maja 2006 na boisku sportowym w Racławicach Śląskich został zorganizowany festyn (turniej) strażacki. Oficjalna nazwa to Zawody Pożarniczo Sportowe Harcerzy (Racławice Śląskie 06). Była to nie tylko impreza, gdzie drużyny młodych dziewcząt i chłopców mogły sprawdzić się rywalizując w konkurencjach strażacko sportowych, ale także znakomita okazja do miłego spędzenia niedzieli dla całej rodziny.

Zawody Pożarniczo SportoweW niedzielę, 28 maja 2006 na boisku sportowym w Racławicach Śląskich został zorganizowany festyn (turniej) strażacki. Oficjalna nazwa to Zawody Pożarniczo Sportowe Harcerzy (Racławice Śląskie 06). Była to nie tylko impreza, gdzie drużyny młodych dziewcząt i chłopców mogły sprawdzić się rywalizując w konkurencjach strażacko sportowych, ale także znakomita okazja do miłego spędzenia niedzieli dla całej rodziny.

Do przeczytania jeszcze 81% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Racłavia w okręgówce !!!
Następny art Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Racławicach Śląskich
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja