Ogg Taf FB aktualny obraz

Wrócili i naprawiają

Nadejście zimy przerwało pracę nad ukończeniem budowy kanalizacji w Racławicach, dokładnie prace wykończeniowe. Wiele ulic w trakcie zimy było podziurawionych, ogromna część asfaltu na kilku z nich po prostu wyrwana. W tym tygodniu wszystko ma zostać naprawione, ulepszone i wyremontowane. Odnowiona została już ulica Ogrodowa, Zwycięstwa oraz dróżka na stację PKP. To oczywiście nie wszystko, cały czas trwają prace nad pozostałymi ulicami. Nasza miejscowość znów ładnieje w oczach, wiosenna aura tylko dodaje blasku ulicom naszej miejscowości, aż chce się wychodzić na spacery.

Odnawiają nam uliceNadejście zimy przerwało pracę nad ukończeniem budowy kanalizacji w Racławicach, dokładnie prace wykończeniowe. Wiele ulic w trakcie zimy było podziurawionych, ogromna część asfaltu na kilku z nich po prostu wyrwana. W tym tygodniu wszystko ma zostać naprawione, ulepszone i wyremontowane. Odnowiona została już ulica Ogrodowa, Zwycięstwa oraz dróżka na stację PKP. To oczywiście nie wszystko, cały czas trwają prace nad pozostałymi ulicami. Nasza miejscowość znów ładnieje w oczach, wiosenna aura tylko dodaje blasku ulicom naszej miejscowości, aż chce się wychodzić na spacery.

Do przeczytania jeszcze -1% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Nasi nadal liderem A-klasy
Następny art Racłavia wygrywa i jest samodzielnym liderem A-klasy
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Problemy z kanalizacją

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja