Ogg Taf FB aktualny obraz

Uroczystości Triduum Paschalnego i Zmartwychwstanie Pańskie w Parafii Rce-Śl

W Niedzielę Palmową zakończyliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które przeprowadził Ojciec Franciszkanin Joachim z góry Św. Anny. Tym samym rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. W Wielki Czwartek o godzinie 18:00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św. Wieczerzy Pańskiej, która była sprawowana ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Po Mszy Św. odbywała się adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. "Ciemnicy" do godziny 20:00.

Wielkanoc 2006W Niedzielę Palmową zakończyliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które przeprowadził Ojciec Franciszkanin Joachim z góry Św. Anny. Tym samym rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. W Wielki Czwartek o godzinie 18:00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św. Wieczerzy Pańskiej, która była sprawowana ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Po Mszy Św. odbywała się adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. "Ciemnicy" do godziny 20:00.

Do przeczytania jeszcze 70% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Wyniki 16 kolejki A-klasy
Następny art Racławice w Radiu Plus
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Życzenia Wielkanocne

© Raclawice.NET

Boży Grób w Racławicach Śląskich

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja