Ogg Taf FB aktualny obraz

Ukazał się nowy numer Życia Głogówka

Ukazał się już nowy, listopadowy numer Życia Głogówka. Tradycyjnie znajdziemy w nim sporo informacji związanych z naszą Gminą. Polecam szczególnie artykuł dotyczący rozstrzygnięcia konkursu "wizerunek mojej rodzinnej miejscowości" - dowiemy się z niego, kto zwyciężył w konkursie, którego tematem było opracowanie informacyjnego tekstu opisującego miejscowości naszej Gminy. Teksty miały składać się z około 1800 znaków, zawierać jak najwięcej nieznanych faktów dotyczących miejscowści oraz ogólnie zachęcać do jej odwiedzenia. Więcej informacji nie zdradzimy - zapraszamy do lektury.

ŻG 11-2005Ukazał się już nowy, listopadowy numer Życia Głogówka. Tradycyjnie znajdziemy w nim sporo informacji związanych z naszą Gminą. Polecam szczególnie artykuł dotyczący rozstrzygnięcia konkursu "wizerunek mojej rodzinnej miejscowości" - dowiemy się z niego, kto zwyciężył w konkursie, którego tematem było opracowanie informacyjnego tekstu opisującego miejscowości naszej Gminy. Teksty miały składać się z około 1800 znaków, zawierać jak najwięcej nieznanych faktów dotyczących miejscowści oraz ogólnie zachęcać do jej odwiedzenia. Więcej informacji nie zdradzimy - zapraszamy do lektury.

Do przeczytania jeszcze 21% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Poprzedni art Podsumowanie rundy jesiennej, zobacz też wyniki 12 i 13 kolejki A-klasy
Następny art Ciekawe co tym razem nam zgotuje PKP?
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja