Ogg Taf FB aktualny obraz

Takim Go zapamiętamy - nieznane zdjęcia ks. Grzegorza

W swoim archiwum mam kilkanaście tysięcy zdjęć wykonanych w ciągu ostatnich ok. 20 lat podczas ważnych wydarzeń kościelnych w Racławicach. Prezentuję Wam te dla mnie najważniejsze.

W ciągu mojej pracy przy prowadzeniu strony Racławic udało im się także nagrać wiele z kazań wygłoszonych przez naszego świętej pamięci proboszcza oraz wiele materiałów video. Być może kiedyś uda mi się choć część z tego archiwum zamieścić na stronie. Szczególnie zależy mi na kazaniach, aby słowo głoszone przez ks. Grzegorza zostało zapamiętane. Chyba najcenniejsza jest Jego mowa z czerwca poprzedniego roku z Misji Świętych, podczas których na prośbę ojców misjonarzy ks. Turczyn wygłosił przepiękne słowa skierowane do parafiach, w których m.in. przepraszał nas za swoje błędy i przewinienia. Były to słowa pełne pokory i nadziei.

Do przeczytania jeszcze 82% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Ks. Grzegorz Turczyn
Poprzedni art Nie żyje ks. Grzegorz Turczyn, proboszcz naszej parafii
Rada parafialna
Następny art Komunikat "zakup wiązanek żałobnych"
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja