Ogg Taf FB aktualny obraz

Program Misji Świętych w Racławicach Śląskich

Misje Święte rozpoczną się w niedzielę 29 maja i będą trwały przez tydzień do niedzieli 5 czerwca. Misje poprowadzą ojcowie Redemptoryści.

- Zbliża się czas Misji Świętych w naszej Rodzinie Parafialnej - głoszą słowa racławickiego proboszcza na ulotce z harmonogramem Misji. - Jest to czas szczególny. Jest to czas łaski, w którym Pan Jezus (tak, jak przed dwoma tysiącami lat), pragnie osobiście spotkać się z każdym z nas, by nas uszczęśliwić i obdarzyć potrzebnymi łaskami. Dziś tak jak wówczas wielu jest zagubionych, utrudzonych, zmęczonych czy chorych. Są radośni i smutni, mający się dobrze i potrzebujący. A wszystkim nam potrzeba czasu, by odetchnąć, odpocząć i nabrać nowych sił do życia w pełni chrześcijańskiego. Taką możliwość zatrzymania się, zadumy i refleksji daje czas Misji Świętych. Jest to dobra sposobność by w blasku Bożej prawdy zrobić generalny rachunek sumienia, by to chore uleczyć, to co pokrzywione wyprostować, a za wszelkie dobro podziękować.

Do przeczytania jeszcze 75% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Przejazd kolejowy
Poprzedni art Przejazd kolejowy na ul. Batorego i krzyż
Dyrektorzy
Następny art Dyrektorzy z nominacjami na nowe kadencje
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja