Ogg Taf FB aktualny obraz

O wiele trudniej jest budować świątynię ludzkiego wnętrza

Wczoraj wizytę kontrolną i kanoniczną w naszej parafii przeprowadził ks. biskup Andrzej Czaja. Obszerna relacja i dużo zdjęć.

-Ta chwila spotkania z księdzem biskupem, to dla nas spotkanie z dobrą nowiną, błogosławieństwem, pasterskim pouczeniem i cennymi uwagami - mówiła na powitanie księdza biskupa Wioletta Pałys z Rady Parafialnej. - Wiemy czcigodny księże biskupie, że bardzo cenne i ważne jest dla Ciebie bycie z drugim człowiekiem. W duchu jedności, wiary, nadziei i miłości. Daje to nam poczucie bezpieczeństwa, stabilności i godności. Możesz sprawić, aby nasza łódź, czyli nasz lokalny kościół, płynął stabilnie do ostatecznego portu. Przybywasz do nas jako pasterz w szczególnym okresie wielkiego postu. W czasie przygotowania się na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem. Postrzegamy to jako znak Opatrzności Bożej, znak wyjątkowego błogosławieństwa, jak również znak do refleksji, przemiany i nawrócenia. Żyjemy nadzieją, że za Twoim pośrednictwem Duch Święty hojnie obdarzy nas swoimi darami i ożywi wiarę. Ta dzisiejsza atmosfera wskazuje, że przybywasz do nas jako pasterz, przewodnik i opiekun. Ks. Biskupie Andrzeju - Witamy w domu.

Do przeczytania jeszcze 86% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Stary sklep
Poprzedni art Pamiętacie stary sklep z mięsem
Statut
Następny art Nowy statut sołectwa uchwalony - oto jego treść
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja