Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.09.2016    Nr wydania: 2871/2016 / Aktualności

Sprawy społeczneObraz

Jest problem z przejściem dla pieszych?

- Wczoraj widziałam jak omal nie doszło tam do wypadku, niech Pan coś napisze o tym przejściu? - takimi słowami zwróciła się do nas jedna z mieszkanek Racławic Śląskich.

Sprawa nie jest błaha i dotyczy byłego przejścia dla pieszych ulokowanego w okolicy racławickiej szkoły. Dlaczego piszemy byłego? W połowie czerwca tego roku, nie wiadomo na czyje zawołanie, w Racławicach pojawili się drogowcy, którzy stworzyli nowe przejście dla pieszych. Stare znajdowało się na wysokości sklepu i szkoły - lokalizacja przez lata nikomu nie przeszkadzała. Pozostanie zagadką dlaczego ekipa drogowców nowe przejście utworzyła raptem 20 metrów na zachód, bli

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Przejście graniczneObraz

Społecznie budują drogę przez granicę

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.04.2008

W Pilszczu (Powiat Głubczycki) okoliczni mieszkańcy w porozumieniu ze stroną czeską społecznie budują drogę graniczną? Czy taka "akcja" możliwa jest w Racławicach?

Przeczytaj

Schengen
SchengenObraz

Sami otworzyliśmy granicę

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.12.2007

Mieszkańcy Racławic Śląskich oraz przedstawiciele sąsiedniej Osoblahy w sposób szczególny uczcili wejście Polski i Czech do Strefy Schengen. Na dawnej granicy (dziś...

Przeczytaj

Impreza / SchengenObraz

Otwarcie szlabanów w Racławicach.

Autor: Stanisław Stadnicki - 19.12.2007

UWAGA! W piątek to jest 21 grudnia w Racławicach odbędzie się mini-impreza z okazji wejścia Polski do Strefy Schengen. Miejsce: szlabany graniczne przy samej granicy z...

Przeczytaj

SchengenObraz

Wchodzimy do strefy Schengen

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.12.2007

21 grudnia Polska wchodzi do strefy Schengen. Warto wiedzieć, jak zmieni się teraz sytuacja na granicy. Informacje te dotyczą w szczególności nas, mieszkańców terenu...

Przeczytaj

Droga do granicy
Przejście graniczneObraz

Będzie Schengen - a u nas nie będzie drogi do granicy

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.11.2007

Pisano już kilka razy na temat pierwszego przejścia granicznego w Gminie Głogówek. O przejściu w Racławicach Śląskich ostatnio zrobiło się jednak cicho. Jak się...

Przeczytaj

Przejście graniczneObraz

O drodze do granicy na razie nie ma co marzyć

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.11.2007

Pisano już kilka razy na temat pierwszego przejścia granicznego w Gminie Głogówek, które miałoby mieścić się na terenie Racławic. Ostatnio jednak o przejściu zrobiło...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się