• Pogoda: ++90C

Autor: Stanisław Stadnicki - 09.05.2016    Nr wydania: 2815/2016 / Aktualności

KoszykówkaObraz

Koszykarze zakończyli sezon

W piątek w ostatnim meczu rozgrywek drużyna z Racławic Śląskich ograła ekipę Loża Sz. Kończąc rozgrywki Prudnickiej Ligi NBA na siódmym miejscu.

Mecz był bardzo ciekawy. Racławice prowadziły od początku do końca, ale w ostatniej kwarcie rywale odrobili straty i zbliżyli się na cztery oczka. Zabrakło im czasu i drużyna z Racławic Śląskich wygrała pojedynek o siódme miejsce. Racławice Team: Loża Sz. 52:48 Racławice: Tomasz Kraszewski, Stanisław Stadnicki, Piotr Zalewski, Wojciech Kecht, Jarosław Reiwer, Andrzej Filestak, Szymon Bodaszewski. Warto podkreślić, że Tomasz Kraszewski został wicekrólem strzelców całe

Przeczytaj artykuły na podobny temat

Koszykówka

Wystartował kolejny sezon prudnickiej NBA

Autor: Stanisław Stadnicki - 26.10.2016

Ponownie gra w nim koszykarska drużyna z Racławic Śląskich, która w ubiegłym sezonie uplasowała się na siódmej pozycji.

Przeczytaj

Koszykówka

Niesamowite emocje w ostatnim meczu przed fazą play-off

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.04.2016

Wczorajszy mecz koszykarskiej ekipy z Racławic Śląskich przeciwko drużynie z Czech przejdzie do historii, a zwłaszcza celny rzut w ostatniej sekundzie jednej z kwart wykonany...

Przeczytaj

Koszykówka

Pewna wygrana różnicą 20-stu punktów

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.02.2016

Po dobrym meczu koszykarze z Racławic Śląskich pokonali w poniedziałek młodą ekipę Dziki Basketu.

Przeczytaj

Koszykówka

Ogromne emocje w meczu koszykarzy

Autor: Stanisław Stadnicki - 10.02.2016

Pozytywne komentarze zebrali nasi zawodnicy po tym, jak w poniedziałek postawili się faworyzowanemu rywalowi z Prudnika.

Przeczytaj

Koszykówka

Koszykarze z Racławic Śląskich udanie rozpoczęli rundę rewanżową

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.02.2016

Pełen rewanż ze strony racławickich koszykarzy, którzy w miniony poniedziałek po bardzo dobrych zawodach pokonali ekipę Policji.