Ogg Taf FB aktualny obraz

Oświadczyny na peronie racławickiej stacji - czyli jak było na pikniku kolejowym.

Świetni goście, wiele zabawy i konkursów, dobre jedzenie i muzyka. Wszystko jak na weselu. Zabrakło tylko panny młodej w postaci parowozu. Ale i bez panny młodej goście bawili się wyśmienicie. Co więcej: w niedzielę na peronie racławickiej stacji były oświadczyny... Z kolei w sobotę pojawił się miłośnik kolei z cyfrowym modelem niemieckiego parowozu wartym 2 tysiące złotych! Tylko cztery razy ten parowóz był wcześniej prezentowany na makiecie kolejowej. W artykule link do galerii zdjęć - prawie 30 fotografii)

Siódma edycja pikniku kolejowego w Racławicach Śląskich przeszła do historii. Mimo wcześniejszych zapowiedzi niestety nie udało się załatwić największej atrakcji, czyli czynnego parowozu Ty42-24. Brak stalowego giganta nie przeszkodził jednak w zabawie, zwłaszcza parze, która postanowiła w tych dniach rozpocząć nową drogę życia zaręczając się w Racławicach Śląskich.

Do przeczytania jeszcze 90% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Zawody
Poprzedni art Zawody w wędkarstwie gruntowym
Pilne
Następny art Ogłoszenie
Teksty na podobny temat
Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja