Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: środa, 30 września 2020r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.07.2013    Nr wydania: 2207/2013 / Aktualności

ImprezaObraz

Racławicka Pętla Przygraniczna odwołana

Z przykrością zawiadamiamy, że tegoroczna edycja pieszej/turystycznej imprezy w Racławicach Śląskich, planowana na sobotę 10 sierpnia, została odwołana.

Niestety nasz partner, Stowarzyszenie Krótkofalowców Pogórza Opawskiego, w tym samym terminie organizuje podobną imprezę w gminie Branice. Sami nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć tak fajnego i profesjonalnego pikniku turystycznego jak w latach ubiegłych oraz uruchomić punktów kontrolnych.

Przepraszamy wszystkich, którzy nastawili się na przyjazd do Racławic i marsz po naszej okolicy. Decyzja o odwołaniu imprezy jest ostateczna.Autor: Stanisław Stadnicki - 27.07.2013    Nr wydania: 2207/2013 / Aktualności


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Trasa turystyczna
Dla turystówObraz

Trasa turystyczna w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.05.2015

Czy zauważyliście już na słupach lub różnych elementach znaki trasy turystyczne? To białe kwadraty z paskiem w kolorze niebieskim.

Przeczytaj

Racławice
TurystykaObraz

Za miesiąc racławicka pętla

Autor: Stanisław Stadnicki - 11.07.2013

Już za miesiąc (10 sierpnia) trzecia edycja pieszej imprezy w Racławicach Śląskich. Zapowiada się ona wyjątkowo ciekawie.

Przeczytaj

Racławicka Pętla
Impreza pieszaObraz

Znany jest już termin turystycznej imprezy w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.06.2013

Trzecia edycja imprezy pieszej i rowerowej pt. "Racławicka Pętla Przygraniczna" odbędzie się w sobotę 10 sierpnia. Organizatorami są Odnowa Wsi Racławice Śląskie oraz...

Przeczytaj

Racławicka Pętla
Impreza pieszaObraz

Pętla przełożona (prawdopodobnie na sierpień)

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.04.2013

Impreza piesza w Racławicach Śląskich, planowana początkowo na czerwiec, została przełożona. Przyczyniły się do tego dwie ważne sprawy.

Przeczytaj

Racławicka Pętla
Impreza pieszaObraz

Znany jest już termin trzeciej edycji Racławickiej Pętli Przygranicznej

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.01.2013

W tym roku nasza turystyczna impreza odbędzie się w sobotę 22 czerwca, czyli niemalże dokładnie w 12 rocznicę odrestaurowania Szwedzkiego Słupa. Okazja będzie podwójna. W...

Przeczytaj

Pętla
Racławicka Pętla PrzygranicznaObraz

Wygrali ze sobą i z upałem docierając do mety

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.07.2012

Wczoraj zorganizowano drugą edycję Racławickiej Pętli Przygranicznej. Największą trudnością dla uczestników okazało się nie pokonanie długich tras, ale walka z...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się