Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: piątek, 28 lutego 2020r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 31.07.2012    Nr wydania: 1988/2012 / Aktualności

RemontObraz

Ulica Kopernika w Racławicach idzie do remontu

Rozpoczęła się publiczna procedura wyboru wykonawcy, który przeprowadzi remont jednej z najdłuższych ulic w Racławicach Śląskich. Zobacz jak mają wyglądać prace i do kiedy powinny się zakończyć. Zobacz na czym polegać będzie modernizacja ulicy Kopernika.

Remont ulicy Kopernika to inwestycja, o której włodarze gminy mówili od kilku lat. Wiele wskazuje na to, że prace wreszcie się rozpoczną. Gmina uruchomiła publiczną procedurę wyboru wykonawcy na realizację tego zadania. Wykonawcy swoje oferty mogą składać do poniedziałku 20 sierpnia. Posiłkując się ogłoszeniem dotyczącym zamówienia i Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia przedstawimy, jak wyglądać ma remont drogi. Przedmiotem zadania jest remont infrastruktury k


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Historia
HistoriaObraz

Zaskakujące rozwiązanie zagadki domu z ul. Mikołaja Kopernika

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.02.2020

Mamy wiele nowych i ciekawych informacji o tym, co działo się w 1945 r. na ul. Mikołaja Kopernika. Zgadujemy, gdzie naprawdę stał poszukiwany dom.

Przeczytaj

Pożar
PożarObraz

Pożar ugaszony zanim ogień stał się niebezpieczny

Autor: Stanisław Stadnicki - 16.07.2018

W minioną sobotę strażacy z naszej jednostki zostali rozdysponowani do ugaszenia pożaru na ul. Mikołaja Kopernika

Przeczytaj

Remont
RemontObraz

Trwa budowa chodnika przy wiadukcie kolejowym na styku ulic Prudnickiej, Zwycięstwa i Kopernika

Autor: Stanisław Stadnicki - 09.12.2013

Niedawno rozpoczęły się prace w ciągu drogi wojewódzkiej numer 417. Zadanie to interesuje mieszkańców naszej miejscowości. Poprosiliśmy o kilka informacji na ten temat...

Przeczytaj

Remont Kopernika
RemontObraz

Rozpoczął się remont ulicy Kopernika

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.10.2012

Pod koniec minionego tygodnia ruszyły prace przy remoncie ulicy Kopernika w Racławicach Śląskich. Według planów mają zakończyć się w 1,5 miesiąca.

Przeczytaj

Ulica Kopernika
RemontObraz

Firma z Głubczyc wyremontuje ulicę Kopernika w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 06.09.2012

Firma ta złożyła ofertę wykonania zadania remontu na koszt ponad 523 tysięcy złotych. W przetargu startowały jeszcze firmy z Katowic oraz Lisięcic.

Przeczytaj

Kopernika
InwestycjeObraz

Ulica Kopernika nie będzie zgłoszona do remontu jako tak zwana Schetynówka. To jednak nie przekreśla szansy na renowację traktu.

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.07.2009

Jeszcze nie tak dawno planowano, że Gmina Głogówek złoży projekt remontu ulicy Kopernika na całej długości (w tym do samej granicy) jako tak zwana Schetynówka (Narodowy...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się