Ogg Taf FB aktualny obraz

Polecamy majowe imprezy dla miłośników turystyki pieszej

Już w sobotę (12 maja) oraz tydzień później (19 maja) dwie bardzo ciekawe imprezy dla miłośników turystyki i podziwiania piękna pogranicza polsko-czeskiego. Dobra okazja do poznania okolicy i sprawdzenia się w orientacji w terenie, a także szansa na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

12 maja kolejna, już dziesiąta, edycja Putovani za krasami Zlatohorska. Impreza organizowana w Zlatych Horach niedaleko Głuchołaz. Jak napisał Andrzej Dereń, jest to "relaksujący rajd z punktami zarówno dla pieszych jak i rowerzystów". Dlaczego "relaksujący"? Ponieważ na turystów czekają krótkie, ale bardzo urokliwe trasy o długości: 5, 13 i 23 kilometrów (dla pieszych) oraz 25 kilometrów (dla rowerzystów). Trasy mają biec przez okolice miejscowości Zlate Hory oraz Ondrejovice, choć jedna z nich może zaprowadzić turystów do Polski. Każdy na starcie dostanie kartę kontrolną z mapką do przejścia. Na starcie wpisowe, ok. 25 koron dla dorosłych (dzieci ok. 15 koron). Imprezę organizuje Klub Czeskich Turystów, oddział Ondrejovice.

Do przeczytania jeszcze 60% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Racławia
Poprzedni art Walce były lepsze
Most kolejowy Racławice
Następny art Wiszący Most odkrywa swoje tajemnice. O tych rzeczach do tej pory nie wiedzieliśmy
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Sezon turystyczny czas zacząć

© Raclawice.NET

1 maja na szlaku turystycznym

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja