Ogg Taf FB aktualny obraz

Na terenie gminy złodzieje kradli linie telefoniczne

Kradzieże napowietrznych linii telekomunikacyjnych to zjawisko częste i uciążliwe dla właścicieli telefonów. Straty spowodowane takim przestępczym działaniem to nie tylko koszt skradzionego kabla, ale także koszty społeczne polegające na braku dostępu do telefonu. Policjanci z Głogówka zatrzymali dwóch sprawców takiego przestępstwa. Udało się to dzięki anonimowemu zgłoszeniu zaniepokojonego mieszkańca.

- W nocy z czwartku na piątek dzięki anonimowemu zgłoszeniu udało się zatrzymać na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży napowietrznej linii telekomunikacyjnej - informuje Piotr Pogoda, oficer prasowy prudnickiej policji. - Wysłani na miejsce policjanci zainteresowali się stojącym w odludnym miejscu samochodem, który jak się okazało należał do przestępców. - Okazało się także, że zatrzymane osoby już wcześniej dokonywały podobnych kradzieży na terenie województwa opolskiego.

Do przeczytania jeszcze 27% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Kresy
Poprzedni art Skąd pochodzą Twoi przodkowie, wyniki ankiety
Zabawa Karnawałowa
Następny art Zabawa karnawałowa w racławickiej szkole
zlodzieje_na_moscie_03.jpg@Piękny widok nieprawdaż?=
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Uwaga na złodziei

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja