Ogg Taf FB aktualny obraz

Skandal. Rozbierają drogę tak, jakby nikomu nie była potrzebna.

Trudno to zrozumieć, ale rozbierana jest droga znajdująca się za naszą stacją kolejową prowadząca do dawnej cegielni. W przypadku remontu bądź wypadku na ulicy Prudnickiej był to jedyny możliwy objazd. Droga nie była gorsza od tej w Lubrzy, niezwykle potrzebna, ale komuś widocznie przeszkadzała.

Za naszą stacją kolejową znajduje się betonowa droga prowadząca do dawnej cegielni. W szczególnie ekstremalnych przypadkach, kiedy na przykład na ulicy Prudnickiej dojdzie do wypadku lub ulica ta będzie remontowana jest to jedyny możliwy objazd pozwalający na przejazd przez Racławice i wyjazd z naszej miejscowości w kierunku Prudnika. Ku ogromnemu zdziwieniu mieszkańców droga ta jest rozbierana. Może nie jest to szosa pierwszej klasy, ale przypomina drogę w Lubrzy. Ogólnie rzecz biorąc droga jest w pełni zdatna do użycia i bardzo potrzebna.

Do przeczytania jeszcze 62% treści

Tekst przeniesiony do archiwum

Obecnie każdy tekst starszy niż 14 dni jest przenoszony do archiwum i nie można go już przeczytać. Zaglądaj na naszą stronę możliwie najczęściej, aby nie przegapić ciekawych informacji.

Racławia
Poprzedni art Kadra Racławii na rundę wiosenną sezonu 2009/2010
Biegi
Następny art Mistrzostwa Opolszczyzny w Biegach Przełajowych - Monika i Agata znowu na podium.
Teksty na podobny temat
© Raclawice.NET

Wycinka drzew i krzewów

© Raclawice.NET

Remont ul. Prudnickiej rozpoczęty

Logo

Masz konto?
Przejdź do logowania.

Logowanie
lub

Chcesz założyć darmowe konto?
Przejdź do formularza rejestracji.

Nowe konto / Rejestracja