Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: środa, 21 sierpnia 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.02.2010    Nr wydania: 1206/2010 / Aktualności

ReportażObraz

O przebudzeniu się dzieci autystycznych

W ostatni piątek w domu Ani Orlity, znanej mieszkanki Racławic, którą charakteryzuje unikalny talent muzyczny gościło Radio Opole. Tematem audycji było wyprowadzania osób autystycznych z ich świata, ponieważ ich świat jest trochę inny.

Audycję będzie można usłyszeć w Radiu Opole na początku marca w programie pod tytułem "Wokół nas". Dokładny termin nie jest jeszcze znany, ale gdy tylko go poznamy napiszemy o tym. Redaktor Staszyński, który nagrywał audycję rozmawiał z Anią, nagrał utwory wykonane przez nią na akordeonie i organach oraz obiecał, że jeszcze kiedyś powróci, by po jakimś czasie dokończyć rozpoczęty temat. ::rysunek:aniaradio1.jpg@Pamiętkowe zdjęcie Ani z mamą i redaktorem Radia Opole

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Gotowi
DożynkiObraz

Oni są już przygotowani do Dożynek Wojewódzkich

Autor: Stanisław Stadnicki - 28.08.2013

W całej miejscowości trwają gorączkowe przygotowania do planowanych za 10 dni Dożynek Wojewódzkich. Państwo Orlita pokazują naszym czytelnikom, jak można ozdobić swój...

Przeczytaj

Reportaż
Warto oglądaćObraz

Dziś oglądaj w telewizji - polecany reportaż

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.08.2013

Dziś (poniedziałek) po godzinie 15 w TVP Info będzie można zobaczyć reportaż, którego bohaterami są Państwo Orlita z Racławic Śląskich.

Przeczytaj

Wycieczka
WycieczkaObraz

Na wycieczce Szlakiem Jana Pawła II

Autor: Ania Orlita - 25.10.2012

W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Wadowicach i Krakowie. Wycieczkę zorganizowano pod hasłem: "Szlakiem Jana Pawła II".

Przeczytaj

Grażyna Orlita
W finaleObraz

Konkurs "Super Mamy" rozstrzygnięty

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.10.2012

Pani Grażyna Orlita z Racławic Śląskich reprezentowała nasze województwo w ścisłym finale konkursu na "Super Mamę". W tym tygodniu ogłoszono wyniki.

Przeczytaj

Grażyna Orlita
KonkursObraz

Pani Grażyna w drugiej rundzie walczy o tytuł Super Mamy, potrzebne Wasze głosy

Autor: Stanisław Stadnicki - 10.08.2012

Pani Grażyna Orlita z Racławic Śląskich jest w kolejnej rundzie konkursu Szukamy super Mamy i reprezentuje w nim województwo opolskie. Trwa już głosowanie, w którym...

Przeczytaj

Super Mama
KonkursObraz

Pani Grażyna Orlita kandyduje do tytułu "supermamy"

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.07.2012

Masz mnóstwo pomysłów jak spędzać czas z dziećmi, dbać o nie, mądrze pomagać i uczyć samodzielności? Podziel się swoim doświadczeniem i weź udział w konkursie! Taki...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się