Raclawice.Net - Logotyp
 • Rejestracja
 • Logowanie
 • Dziś: poniedziałek, 6 grudnia 2021r.
AutopromocjaObraz
Baner

Abonament 6-12 miesięcy - informacje

Chcesz mieć stały dostęp do wszystkich artykułów i zdjęć na naszej stronie? Wybierz abonament na 6 lub 12 miesięcy w atrakcyjnej cenie. Wszystko co potrzeba, aby wykupić taki abonament, to konto w naszym serwisie (zarejestruj się teraz). Po rejestracji zaloguj się i wykup abonament na wybrany okres płacąc odpowiednią kwotę:

Przelew tradycyjny

Wykonaj przelew ze swojego konta bankowego na konto:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule wpisz: Raclawice.net - Twój adres e-mail (adres e-mail musi być loginem Twojego konta). Musisz mieć założone konto w naszym serwisie na ten właśnie login/e-mail. Natychmiast po zaksięgowaniu opłaty odblokujemy abonament i wyślemy do Ciebie potwierdzenie. Od tej chwili będzie można przez długi czas oglądać nasze wszystkie materiały bez żadnych ograniczeń.

Cennik

Abonament na 6 miesięcy liczony od daty zaksięgowania opłaty na naszym koncie lub wykonania błyskawicznego przelewu on-line: cena 15zł brutto z podatkiem VAT.

Abonament na 12 miesięcy liczony od daty zaksięgowania opłaty na naszym koncie lub wykonania błyskawicznego przelewu on-line: cena 25zł brutto z podatkiem VAT. Oszczędzasz aż 5 złotych.

Chcesz abonament na pół roku? Przelej kwotę 15 złotych. Chcesz abonament na cały rok? Przelej kwotę 25 złotych.

Zamów abonament teraz

Chcesz zamówić abonament na 6 lub 12 miesięcy? Wypełnij formularz, a pomożemy Ci w tym

Przejdź do zamówienia

Promocja

Otrzymasz miesiąc abonamentu gratis, jeżeli kiedykolwiek przedłużysz swój abonament na 6 lub 12 miesięcy. Jak to działa? Proste: jeżeli już raz kupowałeś(aś) abonament na obojętnie jaki okres (6 lub 12 miesięcy) i ponownie wykupisz abonament na dowolny okres, to my przedłużymy Twój nowy abonament o dodatkowy miesiąc, bez dodatkowych opłat! Uwaga! Promocja działa nawet wtedy jak nie masz obecnie aktywnego abonamentu, a kiedyś kupowałeś(as) abonament.

Regulaminy

Korzystanie z abonamentu 6-12 miesięcy wymaga akceptacji, znajomości i potwierdzenia:

Wystawiamy faktury VAT

Regulamin abonamentu przelew na 6 lub 12 miesięcy

Zasady ogólne

 1. Redakcja serwisu Raclawice.Net ma prawo zablokować (ukryć) wybrane treści strony internetowej i udostępniać je osobom, które mają wykupiony dostęp abonamentowy.
 2. Ustala się możliwość zakupu abonamentu przelewem na okres 6 lub 12 miesięcy (180 dni lub 365 dni). Wykupienie dostępu umożliwi jednemu czytelnikowi dostęp do ukrytych treści strony na wybrany (opłacony) przez siebie okres.
 3. Aby korzystać z abonamentu typu przelew obowiązkowo trzeba mieć założone konto (aktywne) w serwisie Raclawice.Net. Login tego konta używany jest do obsługi i aktywacji abonamentu oraz podawany w tytule przelewu (zakup)
 4. Zabrania się, aby czytelnik udostępniał swój login oraz hasło do konta osobom postronnym! Z abonamentu może korzystać tylko jedna osoba.
 5. Wykupienie abonamentu gwarantuje dostęp do wszystkich bez wyjątku ukrytych materiałów w czasie trwania/ważności tego abonamentu.
 6. Abonament przelew na czas 180 lub 365 dni, wykupowany jest poprzez wykonanie przelewu na konto bankowe lub opłacenie abonamentu przekazem pocztowym na wskazane konto bankowe.
 7. Wszystkie kwoty opisujące koszty abonamentowe, podawane na stronie, są kwotami brutto. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Wyjątek stanowi prowizja pobierana przez banki lub firmy pocztowe za wykonanie przelewu/przekazu, ale nie jest to związane z firmą WebInspiracje i Redakcją serwisu Raclawice.Net. Kwoty te zależą od polityki cenowej banku lub firmy pocztowej i są niezależne od kwoty abonamentu.
 8. Wykupując abonament opłacany przelewem czytelnik wyraża zgodę na to, aby redakcja przetwarzała jego dane osobowe, co jest niezbędne do realizacji usługi, wystawienia dokumentów księgowych oraz realizacji umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych czytelnik znajdzie w dokumencie: Polityka prywatności.

Gwarancje

 1. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby materiały ukryte, udostępniane czytelnikom z aktywnym abonamentem, były fachowe i niosły ze sobą wysoką wartość merytoryczną, a oprogramowanie do obsługi abonamentu spełniała najnowsze standardy technologiczne.
 2. Redakcja nie odpowiada za straty poniesione przez czytelnika, jeśli ten błędnie wykona przelew bankowy lub przekaz pocztowy (na inne konto niż te wskazane w opisie usługi).

Zasady zakupu

W przypadku abonamentu przelew na 6 lub 12 miesięcy (180 lub 365 dni)

 1. Wymagane jest zarejestrowane konto w serwisie Raclawice.Net
 2. Czytelnik wykonuje przelew lub przekazuje pieniążki przekazem pocztowym na konto:
  Nr konta: mBank
  54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

  WebInspiracje Agencja Interaktywna
  48-250 Racławice Śląskie
  ul. Zwycięstwa 85
  Tytuł przelewu: Twój adres e-mail + Raclawice.Net
 3. Należy przelać 15zł jeśli czytelnik wkupuje abonament na 180 dni lub 25zł jeśli czytelnik wykupuje abonament na 365 dni.
 4. Czas trwania abonamentu liczony jest od daty zaksięgowania opłaty abonamentowej na koncie bankowym.
 5. Jeśli czytelnik pomyli się w przelewanej kwocie, to czas abonamentu zostanie wyliczony dla niego według zasady proporcjonalnej: 15zł = 180 dni, przelana kwota = x dni, z zaokrągleniem do dnia w górę jeśli otrzymany wynik nie będzie liczbą całkowitą. Np. jeśli czytelnik przeleje 20zł, to czas jego abonamentu zostanie wyliczony w ten sposób (proporcja): (20 * 180) / 15, co daje: 240 dni.
 6. Redakcja codziennie sprawdza księgowanie przelewów. Widząc nowy przelew natychmiast odblokowuje abonament dla konta o konkretnym adresie e-mail oraz na ten adres wysyła powiadomienie.
 7. Czytelnik loguje się do konta i widzi informację o aktywnym abonamencie. W czasie jego sesji zalogowania się, wszystkie materiały są odblokowane i tak do ostatniego dnia trwania abonamentu.

Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się